Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
25mm X Işını Korumalı Cam Ct Dr Odası Koruyucu Radyasyon Pencereleri
| Ürün adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam X Ray CT DR odası Koruyucu Radyasyon Pencereleri |
|---|---|
| Boy: | 1000mm x 2000mm / 1200mm x 2400mm ölçüleri |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/25mm |
Nuke Endüstrisi için Zf6 Radyasyondan Korunma Kurşun X Ray Koruyucu Cam
| Boyut: | Ortak 1000* 800 mm, 1200* 800 mm, özelleştirilmiş boyut kabul edilir |
|---|---|
| Kalınlık: | 40mm |
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
X-ışını tarama camı kalınlığı 10 mm
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Kalınlığı: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
Kurşun Bariyeri İçin 2mm Kalınlık Radyasyon Camı Koruyucu Şeffaf Renk
| İsim: | Kurşun Bariyeri için 2mm Kalınlık Şeffaf Renkli Kurşun Cam |
|---|---|
| Tip: | Kurşun Cam, Kurşun Bariyer |
| Malzeme: | Kurşun Cam, Bariyer malzemesi GL veya SS |
Kurşun 10mm Radyasyon Koruma Camı Koruyucu Korumalı Aksesuarlar
| Ürün adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu Korumalı Aksesuarlar |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| Kader: | 4.1g/cm³,4.3g/cm³,4.7g/cm³,5.2g/cm³ |
Doktor Gözlemi için Ct Odası 10mm Radyasyondan Korunma Camı
| Ürün adı: | Hastane CT MRI şeffaf tıbbi röntgen kurşun cam CT odası için doktor gözlemi için |
|---|---|
| İşlev: | CT Tarama Xray Koruması |
| Kader: | 4,1 gr/cm³,4,3 gr/cm³,4,7 gr/cm³ |
8mm Kalınlık 1.7mmpb Radyasyon Koruyucu Cam X-Ray Ct Odası Kurulumu
| Ürün adı: | Kurşun Cam 8 mm kalınlık 1,7 mmPb Koruyucu X-ray CT Odası Kurulumu |
|---|---|
| İşlev: | Xray CT odası Kurşun Kurulumu |
| Kader: | 4,1 gr/cm³ |
Ct Odası %99,994 X Işını Koruma Camı Özel Ebat
| İsim: | Kurşun cam |
|---|---|
| Renk: | şeffaflık |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
Rayon koruma camı, kurşun eşdeğerli 1,7 mmpb-6.71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
Hastane İçin Gözlem Pencereli 1mmpb Kurşun Koruyucu Cam
| Ürün adı: | hastane için gözlem penceresi kurşun koruyucu cam ile cristal plomado precios |
|---|---|
| Kullanım: | x-ray istasyonları Kaynakların endüstriyel x-ray görüntülemesi Elektron Işını koruması Tahribatsız M |
| Kurşun Eşdeğeri: | 1mmPb-5mmPb |

