Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Maksimum Koruma X Ray Koruma Gözlükleri Özel Kurşun Eşdeğer 1.7mmpb-6.71mmpb
| Size: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Case |
| Light Transmittance: | ≥90% |
1000 X 800mm Radyasyon Koruyucu Cam X Işını Koruma Kablosu 2.1mmpb
| Boyut: | 1000* 800mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 10 mm |
| kurşun eşdeğeri: | 2.1 |
Kesin teşhis Yumuşak kenarlı X-ışını tarama camı Şeffaf
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Kenar Tipi: | Yumuşak |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
Kurşun X-ışını koruma cam yansıması % 1 Geliştirilmiş koruma için
| Kurşun Eşdeğeri: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
|---|---|
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
| şekli: | dikdörtgen |
Şeffaf X ışını koruyucu cam endüstriyel için 99.9% emicilik
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Refleks: | <%1 |
| Renk: | Şeffaf |
4mm 2100mm PET CT Kurşun Kaplamalı Kayar Kapılar Radyasyon Koruyucu
| Ürün adı: | X-ray CT Odası Korumalı Kurşun Kapı |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli Çelik artı kurşun levha |
| kullanım: | CT Röntgen Odası, PET/ CT |
12 mm kurşun koruyucu cam dikdörtgen Yüksek dayanıklılık
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
Tıbbi Radyografi için 8mmpb CT Odası Radyasyondan Korunma Kapısı Kurşun Kaplı Sürgülü
| Ürün adı: | X-ray CT Odası Korumalı Kurşun Kapı |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli Çelik artı kurşun levha |
| kullanım: | CT Röntgen Odası, PET/ CT |
ZF3 20mm X Işını Koruma Radyasyon Koruyucu Pencere Camları 1000mm X1500mm
| Ürün adı: | ZF3 Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Levha, X ışını CT Odası Koruması için |
|---|---|
| kalınlık: | 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm |
| Boyut: | 1200 mm x 1500 mm, 1000 mm x 1500 mm , 2000 mm x 2400 mm ölçü |
600mm*800mm X Işını Korumalı Cam Radyasyona Dirençli Kurşun
| Ürün adı: | Radyasyon Koruyucu X Işını Koruma Camı Boyutu 3f*2f CT/PET Odası |
|---|---|
| Başvuru: | Diagnostik X-ray makine odaları, CT, ECT, PET, ct-pet, lineer ve nükleer diğer makine odaları, |
| Boyut: | 0.2m*0.3m-2.4m*1.2m |

