Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Ct Odası İçin Özelleştirilmiş Kalınlık Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct X-Ray Odası için 20mm Kalınlık Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray CT Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X 1200mm Boyutlu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Şeffaf Koruyucu
| Kalınlık: | 10 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| İşlev: | Xray Koruması, Nükleer Sanayi |
CT Odası Radyasyon Koruması Kurşun Cam Boyutu 800mm*1200mm Şeffaf
| Ürün Adı: | Koruma Kurulumu için Ct Odası Kurşun Cam Boyutu 800mm * 1200mm Şeffaf |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş / 800mm X 1200mm |
| Kalınlık: | 15mm boyut |
Ct Odası Özelleştirilmiş Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Boyutu 800mm * 1200mm Şeffaf
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
8-25mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Ct Odası Röntgen Kare
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71 mmpb |
Koruyucu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mm 10mm 12mm 15mm 20mm
| Ürün adı: | Kurşunlu Camlar |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
12mm / 2.5mmpb Kurşun Cam Radyasyondan Korunma Şeffaf
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
1.7mmpb Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mm 10mm 15mm Xray Kapısında Özelleştirilmiş
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Dikdörtgen 150kv X Ray Kurşun Cam Radyasyon Koruma
| Ağırlık: | 2,5 kg/m2 |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Kalınlığı: | 8mm/10mm/12mm/40mm |

