Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
10mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam Yüksek Koruma Verimliliği Ultra Clear
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Şirketler için Şeffaf X Işığı Kurşun Cam Yumuşak Kenarlı Koruma Tipi
| Boyut: | Özel |
|---|---|
| Emilim: | >%99,9 |
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
Tıbbi Röntgen Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Standart 15mm Kalınlık
| ADEDI: | 1 parça |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pb (Dk): | %99.9 |
Tıp Hastanesi Şeffaf Kurşun Cam Radyasyon Koruması 10mm Kalınlığı CT tarama odası için
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Ağırlık: | 2,5 kg/m2 |
| Renk: | Şeffaf |
X Ray 2mm Levha Radyasyondan Korunma Cihazları için 1M X 3M Kurşun Levha
| İsim: | Ekipman Radyasyondan Korunma Röntgen Levhası Kurşun Koruyucu Ekran |
|---|---|
| Özellikleri: | Medikal Işın Koruyucu Ürünler,Tıbbi Röntgen Ekipmanları ve Aksesuarları,Yüksek Enerji Işını Tıbbi Ek |
| Kurşun levha boyutu: | 1m*2m/rulo 1m*3m/rulo |
10mm 2.1mmpb Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Özelleştirilmiş Özel Boyut
| Boy: | Standart ve Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 8 mm ila 25 mm |
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7 mmpb'den 6,71 mmpb'ye |
10mm X Ray Kurşun Cam Yüzeyi Finish Polişlenmiş Yansıtıcılık % 1 Kalınlığı 10mm
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| şekli: | dikdörtgen |
Yüksek Dayanıklılık Kurşun Camı Radyasyon Koruması İçin 1.7mmpb-6.71mmpb Kurşun Eşdeğerli
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
8-25mm Kalınlığı Şeffaf Kurşun Camları Radyasyon Radyasyon Koruma Aletleri
| Thickness: | 8-25mm |
|---|---|
| Durability: | High |
| Size: | Customized |

