Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
12mmpb Zf3 Kurşun Radyasyon Dayanıklı Cam Radyasyon Koruması Evcil hayvan Ct Oda Koruma
| şekli: | dikdörtgen |
|---|---|
| Boyut: | 1m x 2m boyutunda veya özel boyutta |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
2Pbmm Kurşun Eşdeğer X-ışını Tarama Camı Doğru Tarama için
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
| Malzeme: | Kurşun cam |
12mm X Ray Ct Radyasyon Koruyucu Cam 1200mm X1000mm
| Ürün adı: | 12mm X-ışını CT Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 1200mm X1000mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 12mm |
| Boy: | 1200mm x 1000mm |
Ct Odası Xray Odasında Özelleştirilebilir Radyasyona Dirençli X Ray Koruma Camı
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
| Uygulama: | Röntgen Odası Kurulumu |
Şeffaf radyasyon geçirmez cam Yüksek dayanıklılık 1.7mmpb-6.71mmpb
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
|---|---|
| Ürün Adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
1000mm X 600mm Radyasyondan Korunma X Işını Kurşun Önlük ve Tiroid Yaka 2mmpb
| Kumaşın adı: | kurşun önlük/gözlük/kumaş/kurşun takım elbise |
|---|---|
| kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun levhanın kurşun eşdeğeri: | 2mmpb 3mmpb 4mmpb-10mmpb |
4mmpb 1000mm Tiroid Yakalı Kurşun Önlük Ct Tarama Radyasyondan Korunma Aksesuarları SGS
| Kumaşın adı: | kurşun önlük/gözlük/kumaş/kurşun takım elbise |
|---|---|
| kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun levhanın kurşun eşdeğeri: | 2mmpb 3mmpb 4mmpb-10mmpb |
5mmpb 6mmpb X Ray Kurşun Radyasyondan Korunma Kapısı Rf Koruyucu SGS
| Ürün adı: | X-ray CT Odası Korumalı Kurşun Kapı |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanize çelik |
| kullanım: | CT Röntgen Odası, PET/ CT |
Radyasyondan Korunma X Ray Koruyucu Yaka için 0.3mmpb 10mmpb Kurşun Önlükler
| Kumaşın adı: | kurşun önlük/gözlük/kumaş/kurşun takım elbise |
|---|---|
| kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun levhanın kurşun eşdeğeri: | 2mmpb 3mmpb 4mmpb-10mmpb |
Bilimsel Deneyler Temel Radyasyon Dayanıklı Cam Yuvarlak Şeffaf
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Thickness: | 8-25mm |
| Size: | Customized |

