Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Yüksek dayanıklılık X ışını kurşun cam Röntgen koruması 150KV 40mm kalınlığına kadar
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Kenar Tipi: | Yumuşak |
Pet Ct Daha Kalın 30mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Ce Belgesi
| Kalınlık: | 30 - 50 mm |
|---|---|
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
| Renk: | Şeffaf |
20mm Kalınlık Kurşun Xray Camları 4.4pb Kurşun Eşdeğeri Ct Odası
| Ürün adı: | 20mm kalınlık Radyasyon Kurşun Camı 4.4pb Kurşun Eşdeğerliği X Ray CT Odası |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 4,4 mmPb |
| Kalınlık: | 20mm |
18 Mm Kalınlık Radyasyon Koruyucu Pencere Camları 3.69 Mmpb Kurşun Eşdeğer Xray
| Ürün adı: | 18 mm Kalınlık 3.69 mmPb Kurşun Eşdeğerliği X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 3.69mmPb |
| Kalınlık: | 18 mm |
6mm 8mmpb Radyasyon Koruyucu X Ray Kurşun Kapı Tıbbi Koruyucu SGS
| Ürün adı: | Radyasyondan Korunma Kapısı X-Ray Ct Koruyucu Kapı Kurşun Kapı |
|---|---|
| kullanım: | BT Röntgen Odası |
| Boyut: | 0.9mx 2.1m boyutu veya özelleştirilmiş boyut |
40mm X-Ray Koruyucu Cam İşletmeniz için Maksimum Koruma
| Boyut: | Özel |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Refleks: | <%1 |
8mm X Ray Koruyucu Cam 1.7mmpb-6.71mmpb Kurşun Eşdeğer Şeffaf Tasarım
| Kalınlığı: | 8-25mm |
|---|---|
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
Anti Radyasyon 25mm Kalınlık X Ray Koruyucu Cam 6 Mmpb 1200mm * 1000mm
| Ürün adı: | 6.71mmPb Kurşun Eşdeğerliği Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| Kalınlık: | 25mm |
| Kurşun Eşdeğeri: | 6,71 mmPb |
Dikdörtgen Şekil Radyasyon Koruma Cam Şeffaf X Ray İş Güvenliği İçin
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
| Kalınlığı: | 8-25mm |
Düzgen Kurşun Camlar Endüstriyel Çalışma Çevresinde Radyasyon Koruması
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |

