Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Farklı Kalınlıklarda Koruyucu 1200mm X 2400mm X Işını Koruyucu Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Tıbbi Kurşun 1200mm*1000mm Radyasyon Cam Koruyucu Koruyucu Röntgen
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Xray Ct Odası İçin Özel Ultra Net Kurşun Radyasyon Koruyucu Pencere Camları
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Yüksek Şeffaf X Ray Koruyucu Cam 15mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yüksek Şeffaf Kurşun Cam 15mm kalınlıkta X-ışını Radyasyon Koruyucu |
|---|---|
| Boy: | 1200mm x 2000mm boyutunda |
| Kalınlık: | 15mm kalınlık |
Koruma Radyasyon Kurşun 12mm X Işını Koruyucu Cam 600 X 900mm
| İsim: | X Işını Koruma Radyasyon Kurşun Cam 600 x 900mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 12 mm, 10 mm, 8 mm, 15 mm, 18 mm... |
| Şekil: | Kare, Daire, Heteromorfik |
PET CT Odası Xrays için 10mm Radyasyondan Korunma Camı
| Ürün adı: | CT PET-CT Odası için 10mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| İşlev: | CT PET Xray Koruması |
| Kurşun Eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
Kurşun Cam Endüstriyel Uygulamalar için Özelleştirilmiş X Işığı Koruma Gözlükleri
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
| Malzeme: | Kurşun cam |
Ct Odası 2.6 mmpb Radyasyon Koruyucu Pencere Camları Özelleştirilmiş Boyut Zf3 Daha Kalın
| İsim: | CT Odası Özelleştirilmiş Boyut ZF3 Daha Kalın X Ray Kurşun Cam Pencere |
|---|---|
| Kullanım: | CT Odası, Nükleer Endüstri |
| Çevre: | 100KV, 150KV veya diğerleri |
Tıbbi Koruyucu Radyasyon Koruyucu Cam X Ray Kurşun Standart 15mm Kalınlık
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Tıbbi Muayene Koruması Olarak Ct Pencere Radyolojisi İçin 25mm Radyasyondan Korunma Camı
| Ürün adı: | Tıbbi muayene koruması olarak ct penceresi radyolojisi için 25mm x ışını kurşun camı |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7/2,1/2,6/3,3/3,96/4,4/6,71 mm/b |
| Adedi: | 5 adet |

