Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
3.1mmpb Yüksek Işık Akışkanlığı için Kurşun Eşdeğer Radyasyon Koruyucu Cam
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
2400 X900mm 1cm Kalın Radyasyon Cam Koruyucu Şeffaf
| Kalınlık: | 10 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| Boyut: | 200* 300'den 2400* 1200 mm'ye |
0.5mmpb Kurşun Gözlükler Radyoloji Çok Yönlü Kurşun Kaplama Radyasyondan Korunma
| İsim: | 0,5 mmpb Çok Yönlü Kurşun Kaplama Radyasyondan Korunma X Ray Gözlükleri |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 0,50 mmPb,0,35,0,25~0,50 mmPb |
| Öğe: | x ışınları radyasyonundan korunma |
Radyolojide Kurşun Camlı 1mmpb Kurşun Kalkan Ekran Radyasyondan Korunma X Ray
| İsim: | Radyasyon X Ray Koruması Radyolojide Kurşun Camlı Kurşun Kalkan Ekranı |
|---|---|
| Özellikleri: | Medikal-Işın Koruyucu Ürünler |
| Kurşun Eşdeğeri: | 1 mmpb 2 mmpb |
X Ray Kurşun Yaprak Radyasyon Koruması için CT Odası Boyutu özelleştirilebilir
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Jovi |
| Ağırlık: | 22kg/adet |
Ct Odası / Kurşun Kapı İçin Koruyucu Xray Kurşunlu Radyasyondan Korunma Camı
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71 mmpb |
CT 10mm Kurşun Radyasyondan Korunma Kapı Kanadı 1.2m X 2.1m Sağlık Odası
| Ürün adı: | X-Ray Ct Kurşun Kapı Radyasyondan Korunma Kapısı Kayar Tıbbi Koruyucu |
|---|---|
| kullanım: | BT Röntgen Odası |
| Açık stil: | sürgülü |
CE 20mm Radyasyon Koruyucu Cam Ct Oda Kullanımı
| Kalınlık: | 20 mm |
|---|---|
| Renk: | Şeffaf |
| İşlev: | Xray Koruması, Radyasyon Koruması |
İletişimlilik % 90 Radyasyon Koruyucu Cam Tıbbi Ekipman Parçaları Yansıma % 1
| Kenar Tipi: | Yumuşak |
|---|---|
| Refleks: | <%1 |
| Kurşun Eşdeğeri: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
Rulo Anti Radyasyon Kurşun Levha 1m X 2m Boyut 2mm Kalınlık
| Ürün adı: | Kurşun Sac Rulo Radyasyondan Korunma 1m x 2m boyut 2mm kalınlık |
|---|---|
| Özellikleri: | Medikal-Işın Koruyucu Ürünler |
| Kurşun levhanın boyutu: | 1m*2m/rulo |

