Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
6.71mmpb 25mm Radyasyona Dirençli Koruma Kurşun Cam Xray ECT Odası
| kalınlık: | 8/10/ 12/ 15/ 18/ 20/ 23/ 25 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/ 2.1/ 2.6/ 3.3/ 3.96/ 4.4/ 6.71 mmpb |
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
Kurşun Kapı ve Bariyer İçin Daire Şekli 2mmpb X Ray Kurşun Camı
| İsim: | Kurşun Kapı ve Bariyer İçin Daire Şekli 2mmpb X Ray Kurşun Camı |
|---|---|
| Kullanım: | Radyasyondan Korunma Kurşun kapı kurşun bariyeri yapmak |
| Şekil: | Çember kare |
Tıbbi 1.7mmpb-6.71mmpb Radyasyon Koruması Kurşun Cam Işık Akışkanlığı ≥90%
| Kalınlık: | 8-25mm |
|---|---|
| Ambalajlama: | Ahşap kasa |
| Başvuru: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
1400 X2100mm Döner Kurşun X Ray Oda Kapısı 8mm Ct Radyasyon Koruyucu Kapılar
| Ürün adı: | Tıbbi Koruyucu X-Ray Ct Radyasyondan Korunma Kapısı Sallanan Kurşun Kapı |
|---|---|
| Açık stil: | kayar veya sallanır |
| Açılış yolu: | manuel veya otomatik |
2400 X1200mm Radyasyon Koruma Camı İçin Kurşun Cam Koruyucu Şeffaf 2cm
| İşlev: | röntgen koruması |
|---|---|
| kalınlık: | 20 mm |
| kurşun eşdeğeri: | 4,4 mmpb |
Şeffaf Radyasyondan Korunma Kurşun Cam X Ray 200 X 300mm
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71 mmpb |
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
Özel Boyutlu 8mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 1.7mmpb
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| İşlev: | röntgen koruması |
| Kalınlık: | 8mm |
Özel Boyutlu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Ct Odası 15mm
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| Kalınlık: | 15 mm |
| Boyut: | özelleştirilmiş |
Dikdörtgen 1000mm*800mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3mmpb
| Ürün adı: | 1000mm*800mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3mmPb |
|---|---|
| İşlev: | röntgen koruması |
| Şekil: | dikdörtgen veya özelleştirilmiş |
Yansıtıcılık% 1 2Pbmm / 3Pbmm / 4Pbmm Kurşun Eşdeğerli X-ışını kurşun cam
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| Malzeme: | Kurşun cam |
| Kenar Tipi: | Yumuşak |

