Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Yüksek Şeffaf Zf3 8mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam
| İsim: | yüksek şeffaflığa sahip 8 mm kalınlığında zf3 x ışını kurşun camı |
|---|---|
| Tip: | Kurşun kapı |
| Kullanım: | X-ışını koruma odası |
8-25mm Kalınlık Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu Koruyucu Şeffaf
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
15 Mm*1200 Mm*1000 Mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Ct Xray Odası Koruyucu
| Ürün adı: | Kurşun cam |
|---|---|
| Uygulama: | Röntgen, BT |
| Boy: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |
Zf3 Radyasyon Koruması Kurşun Cam 8 mm Kalınlığında X-Ray Koruma
| Kalınlık: | 8mm kalınlık (1,7mmPb) |
|---|---|
| MOQ: | 2 adet |
| Renk: | Şeffaf |
X Ray 1200 * 1500mm Boyut Radyalasyon Koruması Paslanmaz Çelik Çerçeveli Kurşun Cam
| Ürün Adı: | X Ray Koruyucu Kurşun Cam 1200*1500mm ebatlarında paslanmaz çelik çerçeveli |
|---|---|
| Görev: | CT PET DR Xray Koruması |
| Kader: | 4,1 gr/cm³,4,3 gr/cm³,4,7 gr/cm³,5,2 gr/cm³ |
Yüksek koruyucu radyasyon koruması kurşun gözlükler 1.7 mmpb-6.71 mmpb kurşun eşdeğerli radyasyon
| Radyografik Kalite: | ≥99,97% |
|---|---|
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
8mm X Işını Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 1000 X 800mm 1.7mmpb
| Renk: | Şeffaf |
|---|---|
| İşlev: | röntgen koruması |
| kalınlık: | 8mm |
25mm Kalınlık Kurşun Cam Radyasyon Koruyucu 6.7 mmpb
| İsim: | 25mm Kalınlık 6.7mmpb X Ray Kurşun Cam Pencere |
|---|---|
| Kalınlık: | 25mm |
| Şekil: | Meydan |
Alüminyum Çerçeveli 10mm 1000 X 800 Mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| boyut: | 1000* 800mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 10 mm |
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
X Ray Koruyucu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 20mm Kalınlık
| Boy: | Ortak 1000* 800mm, 1200* 800mm, özelleştirilmiş boyut kabul edilir |
|---|---|
| Kalınlık: | 20mm |
| Adedi: | 1 bilgisayar |

