Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Yüksek Dayanıklılık Radyasyon Koruması Kurşun Cam Radyografik ≥99.97% 8-25mm Kalınlığı
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Shape: | Rectangle, Square, Round, Etc. |
| Size: | Customized |
1mmpb Radyasyondan Korunma X Işını Kurşun Cam 1800 X 900mm
| isim: | kurşun cam |
|---|---|
| kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun koruyucu ekran Tipi: | görünür pencereli / görünür penceresiz |
Kontrol Odası İçin Çerçeveli Ct X Ray Odası 15mm Kurşun Cam Radyasyonu
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Çerçeveli 2.1 mmpb Xray Odası Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2mmPb 10mm 18mm Kalınlığı Radyasyon Koruması Kurşun Cam CT için
| Ürün Adı: | 10mm kalınlık X Işını Korumalı CT DR Odası Koruyucu Kurşun Cam Radyasyona Dayanıklı |
|---|---|
| Başvuru: | BT, EKT, PET, DR, CT-PET |
| Boyut: | 0,2m * 0,3m-2,4m * 1,2m veya özelleştirilmiş boyut |
Kurşun Eşdeğeri 3mmpb Kurşun Cam Radyasyon Koruması Zf Serisi Seviye 1200mm*800mm
| Boyut: | 1200* 800mm |
|---|---|
| Seri: | ZF2-7 |
| kurşun eşdeğeri: | 3 mmpb |
Şeffaf 1cm Kalın Kurşun Cam X Işını Koruması 1200 X1000mm
| İşlev: | röntgen koruması |
|---|---|
| Kalınlık: | 10 mm |
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
Farklı Kurşun Eşdeğerinde 1.7mmpb 8mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Alaşım Çerçeveli Ct X Ray Odası Penceresi 8mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Kalın 20mm X Ray Kurşun Cam 1000 * 800mm Radyasyona Dayanıklı Koruma
| Kalınlık: | 8/10/ 12/ 15/ 18/ 20/ 23/ 25 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/ 2.1/ 2.6/ 3.3/ 3.96/ 4.4/ 6.71 mmpb |
| İsim: | 20mm 1000*800mm Radyasyona Dirençli Koruma Kurşun Cam |

