Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Aşınmaya Dayanıklı Yüksek Koruma Verimliliği 4.4 mmpb X Işını Kurşun Cam
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
| Uygulama: | Ekranlama Odası Kurulumu |
25mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam 6.71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Ürün adı: | 6.71mmPb Kurşun Eşdeğerliği Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| Kalınlık: | 25mm |
| Kurşun Eşdeğeri: | 6,71 mmPb |
Çerçeveli 1.7mmpb-8mmpb Kurşun Cam X Ray Koruması
| Ürün adı: | Kurşun cam |
|---|---|
| Uygulama: | Röntgen, BT |
| Boy: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |
Radyasyon Koruması İçin 12 mm Yüksek Dayanıklılık Kurşun Camı
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlık: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| geçirgenlik: | >%90 |
Şeffaf Radyasyon Koruması Kurşun Cam Özel Kalınlığı 8-25mm
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
|---|---|
| Ürün Adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
Yüksek dayanıklılık tıbbi uygulamalar için özelleştirilmiş radyasyon koruması kurşun camı
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlığı: | 8-25mm |
| Renk: | Şeffaf |
Koruyucu Pet Ct Odaları Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mmpb
| Ürün adı: | PET-CT Odaları için Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu 8mmPb |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| Kader: | 4.1g/cm³,4.3g/cm³,4.7g/cm³,5.2g/cm³ |
Xray Koruyucu için Özelleştirilmiş 25mm Kalınlık Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 1m X2m
| Ürün adı: | Xray Ekranlama için 25mm kalınlığında 1m x2m boyutunda özelleştirilmiş boyutlu Kurşun Cam |
|---|---|
| Tip: | Kurşun cam |
| Kullanım: | X-ray CT Odası koruma odası |
Radyografik ≥99.97% Radyasyon Koruması için Kurşun Cam Kalınlığı 8-25mm
| Ambalajlama: | Ahşap kasa |
|---|---|
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
| Boyut: | Özel |
Şeffaf ve yüksek ışık geçirgenliği için 8-25 mm kalınlığında radyasyon koruması kurşun cam
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
| Kalınlığı: | 8-25mm |

