Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass for x ray room ] eşleşme 256 Ürünler.
Yan Koruyuculu CE 0.5mmpb 0.35mmpb X Ray Koruma Camları
| İsim: | 0,5 mmpb + 0,35 mmpb X Işını Gözlükleri |
|---|---|
| Öğe: | x ışınları radyasyon |
| Kurşun Eşdeğeri: | 0,25~0,50 mmPb |
Xray Ct Odası Cihazları İçin Kurşun Levha 2mm 3mm Radyasyondan Korunma X Ray
| İsim: | Xray Ct Odası Radyasyondan Korunma Cihazları İçin Kurşun Levha 2mm 3mm |
|---|---|
| Özellikleri: | Medikal-Ray Koruyucu Ürünler,Tıbbi X-ray Ekipmanları ve Aksesuarları,Yüksek Enerji-Işınlı Tıbbi Ekip |
| Kurşun levhanın boyutu: | 1m*2m/rulo 1m*3m/rulo |
Camlı Mobil 2mmpb Tek Yapraklı Radyasyondan Korunma X Ray Kurşun Bariyeri
| İsim: | 2mmpb Camlı Tek Yapraklı Radyasyondan Korunma Kurşun Bariyeri |
|---|---|
| Uygulama: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun koruyucu ekran Tipi: | görünür pencereli/görünür penceresiz |
Radyasyondan Korunma için 1M 2M Radyasyondan Korunma X Ray 0.5mmpb Kurşun Levha Önlükleri
| Kumaşın adı: | kurşun önlük/gözlük/kumaş/kurşun takım elbise |
|---|---|
| Kurşun levha boyutu: | 1m*2m/rulo 1m*3m/rulo |
| kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
Xray Ct Odası için Radyasyon Koruyucu X Ray Koruma Ekranı 2mmpb 900mm 1800mm
| İsim: | Xray-Ct Odası için Radyasyon X Ray Koruma Ekranı 2mmpb 900mm 1800mm |
|---|---|
| Özellikleri: | Medikal-Ray Koruyucu Ürünler,Tıbbi X-ray Ekipmanları ve Aksesuarları,Yüksek Enerji-Işınlı Tıbbi Ekip |
| Kurşun Eşdeğeri: | 1 mmpb 2 mmpb |
0.3 mmpb Radyasyondan Korunma X Işını Kurşun Önlük Giysileri
| kumaşın adı: | 0.5 mmpb Radyasyondan Korunma X Işını Kurşun Önlük Giysileri |
|---|---|
| Kullanım: | Xray/CT kurulum aksesuarları |
| Kurşun önlük tipi: | 0,5 mmpb yumuşak |
Çerçeveli 3.96mmpb Korumalı Pencere Radyasyondan Korunma Camı
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/maksimum 1200mm X 2400mm |
| Kalınlığı: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Radyolojide 1mmpb 900mm 1800mm Radyasyon X Işını Koruma Ekranı Cihazları
| isim: | Radyasyondan Korunma X Işını Koruma Ürünleri Koruyucu Ekran |
|---|---|
| Özellikler: | Medikal Işın Koruyucu Ürünler,Tıbbi Röntgen Ekipmanları ve Aksesuarları,Yüksek Enerji Işını Tıbbi Ek |
| kurşun eşdeğeri: | 1 mmpb 2 mmpb |
Radyasyon Koruması İçin Pürüzsüz Yüzey 2mm Kurşun Levhalar
| Ağırlık: | 22kg/adet |
|---|---|
| Toz veya Değil: | Pudra değil |
| Malzeme: | Öncülük etmek |
GMP Standard Synthesis Hot Cell for Radiopharmaceutical Production with Lead Equivalent Shielding and Stainless Steel Structure
| Temizlik: | ABC sınıfı |
|---|---|
| Kurşun eşdeğeri: | 10mmpb 20mmpb 50mmpb 100mmpb |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik yapı, kurşun tuğlalar |

