Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil ile çalışan, veri aktarımı için USB bağlantısına sahip çevresel radyoaktif kirliliği izleme aracı
| Giriş/çıkış: | 0,01-1000 MSv/saat |
|---|---|
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
| Veri Depolama: | Evet |
600W Yüzey Kirliliği Ölçücüsü Araç Arkaplan Alfa 0 Noktasından Az 1 Cps Yüzey Temizliğini İzleme Aracı
| Bekleme Süresi: | 4 gün |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C - 50°C |
| Veri depolama: | 1000 Okumaya Kadar |
Dijital LCD Büyük boyutlu dokunmatik ekran, % 20'nin içinde özgün hata ile ticari kiosklar ve profesyonel ortamlar için uygundur
| Bekleme Süresi: | 4 gün |
|---|---|
| Tespit Edilebilen Öğeler: | x, gama ve sert beta ışınları |
| Güç: | 600W |
600W yüzey kirliliği monitörü, video ve ses sistemi ile
| Video gözetimi ve iki yönlü sesli interkom sistemi: | - Evet. |
|---|---|
| Tüm vücut görüntüsünün taranması için minimum süre (dk): | 5 |
| Ekran (LCD): | 19" |
Gümüş Gri Renkli I131 Kurşun Güçlü Sıcak Hücre
| Renk: | Gümüş Gri Renk |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Uygulama: | Nükleer Tesisler |
I131 50HZ10A220V'lik sıcak hücre, radyoaktif için çözüm sağlayan güvenlik koruması
| Saklama Durumu: | Kuru ve havalandırılmış yer |
|---|---|
| Seviye: | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Modeli: | Jovvi-HC-50mmpb |

