Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Günlük denetimler sırasında kirliliğin tespit edilmesini sağlayan uzaktan kumanda sistemi ile donatılmış Bluetooth yüzey kirliliği ölçer
| Arayüz: | USB Bluetooth |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Aksesuarlar: | Destekleyici şarj cihazı, çanta/kayış vb. |
Enerji Yanıtı %30 137Cs Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Destekleyici Şarj Aracı Endüstriyel Uygulamalar ve Ticari Uygulamalar için Uygun
| Material: | Durable ABS Plastic Housing |
|---|---|
| Power Supply: | Rechargeable Lithium-ion Battery |
| Alarm Value Function: | Alarm Threshold Can Be Set |
Veri Analizi Sağlayan Dokunmatik Ekranlı Likit Kristal Ekranlı, IP65 Koruma Seviyesinde Çevresel Radyoaktif Kirlilik Tespit Sistemi
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Pil |
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
Yüksek Doğrulukta Geiger Sayacı Büyük Boy Dokunmatik Ekranlı ve Hassas
| Doz akım oranı: | 0,00-10000uSv/saat (10mSv/saat) |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -20°C - 50°C |
| Türü: | el tipi |
Geiger sayacının temel aksesuarı Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran LED Ekran
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
| Measurement Range: | 0.01 - 999.99 MSv/h |
600 Watt Çevresel Radyoaktif Kirlilik İzleme Ekipmanı (Yasal Uygunluk İçin)
| Algılama Aralığı: | 0,01-1000 MSv/saat |
|---|---|
| Arayüz: | USB ve Bluetooth |
| Tip: | Elverişli |
Endüstriyel Güvenlik İçin Çevresel Radyoaktif Kirlilik İzleme Sistemi Uzaktan Kontrolü
| Tip: | Elverişli |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Veri Depolama: | Evet |
10 oC - 45 oC Çalışma aralığı FS300 Yüzey Kirliliği Ölçücüsü Endüstriyel Uygulamalar için Kesin Ölçüm
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Display: | Digital LCD With Backlight |
| Alarm Method: | Audible And Visual Alarm |
Yüzde 45'in Üzerinde Beta Tespit Verimliliği Sağlayan Pille Çalışan Çevresel Radyoaktif Kirlenme Sensörü Sr90 Y90 için Uygun
| Alarm Method: | Audible And Visual Alarm |
|---|---|
| Size: | 15.3*108mm |
| Model: | FS300 |

