Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
9,8 kg ağırlığında endüstriyel yüzey temizliği izleme ve analizi için tasarlanmış destekleyici şarj cihazı yüzey kontaminasyon ölçer
| Malzeme: | Dayanıklı ABS plastik gövde |
|---|---|
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
Yeniden şarj edilebilir Lityum iyon bataryası Alfa ve Beta ışınları kapsamlı veri kayıt desteği ile sürekli izleme ünitesi
| Tespit edilebilir öğe: | X, γ |
|---|---|
| Malzeme: | Dayanıklı ABS plastik gövde |
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
10 oC - 45 oC Alfa beta ışını veri toplama cihazı, doğru tespit edilebilir madde X ölçümü ve kaydı için optimize edilmiştir.
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Destekleyici şarj cihazı, çanta/kayış vb. |
| Boyutlar: | 150 mm x 70 mm x 40 mm |
Üretim süreçleri için yaklaşık 100 saatlik pil ömrü tespiti ile mevcut 3A yüzey kirliliği ölçer
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Görüntüleme Enerji Aralığı: | 50–1500 keV |
| Şarj süresi: | < 6 saat |
Mevcut 3A Çevre Radyoaktif Kirlenmesinin Önlenmesi Teknolojileri Uzun vadeli Çevre Güvenliği için Tasarlanmıştır
| Güç kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
|---|---|
| Akım: | 3A |
| Görüntüleme Enerji Aralığı: | 50–1500 keV |
Dozaj Eşdeğer Oranı 0,00—99999μSv h Büyük boyutlu dokunmatik ekran Hassas ölçüm uygulamaları için 250 gram endüstriyel ekran paneli
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Ağırlık: | 250 gram |
Niteliksel İç Hata ±10 Yüzde Alfa ve Beta Işıkları Sürekli İzleme Aracı Ağırlık ve Boyut Yaklaşık 350 250 245 Milimetre
| Koruma seviyesi: | IP65 |
|---|---|
| Doz akım oranı: | 0,00-10000uSv/saat (10mSv/saat) |
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
Algılama Pencere Alanı 75 Cm2 Çevresel Radyoaktif Kirlenme İzleme Sistemi Genel Boyutlar ≤3000mm×250mm×250mm Endüstriyel Güvenlik için
| Akım: | 3A |
|---|---|
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
| göreceli doğal hata: | ±%15 |
Çevreye Karşı Radyoaktif Kirliliği Geiger Karakterli Geiger Müller tüpü ile tespit et Piyasadaki En İyi Araç
| Storage Temperature: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
| Working Hours: | ≤4 Hours |
Kesin Ölçüm Taşınabilir Dozölçer Geiger Sayıcısı Elde
| Çalışma Saatleri: | ≤4 saat |
|---|---|
| Türü: | el tipi |
| Şarj Zamanı: | Sesli ve Görsel |

