Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
≤ ± %10 137 CS 1 mSv/saat Enerji Aralığı 50 KeV 10 MeV Yüzey Kontaminasyon Ölçer Hassas Ölçümler İçin
| Relative Innate Error: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 MSv/h) |
|---|---|
| Sensitivity: | 80cpm/ μ SV / H (for Co-60) |
| Working Temperature: | - 10 ºC ~ + 45 ºC |
Yüzey temizliğini tespit etmek için %20'nin içinde özgün hatası olan pil ile çalışan yüzey kirliliği ölçer
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
|---|---|
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
| Güç Kaynağı: | Pil |
Maksimum Toplam Boyutlar 3000mm 250mm 250mm Büyük dokunmatik ekran Tıbbi ve Endüstriyel X-ışını tespiti için inşa edildi
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
LED Ekranlı -20°C 50°C yüzeye kolay ulaşan taşınabilir kirlilik ölçer
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Charging Time: | Audible And Visual |
| Storage Temperature: | -20°C - 50°C |
Tespit Verimliliği α ≥ %30 239Pu Çevresel Radyoaktif Kirlenme Ölçüm Ekipmanı Çalışma Aralığı -20°C ila 50°C
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
Tıbbi Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Teklif Etmek İletişim Mesafesi 3km'den fazla açık alan Uzun mesafe bağlantısı için tasarlanmıştır
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | - 10 ºC ~ + 45 ºC |
| Modeli: | NRD-100 |
Test aralığı 5Ci alfa beta ışınından daha büyük veya eşittir Verilerin elde edilmesi çözümü α ve β ışınlarının yakalanması ve analizi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
2 AA Pil İle Çalışan, 0.05-3.0 MeV Enerji Aralığına Sahip, Taşınabilir, Kullanıcı Dostu Yüzey Kontaminasyon Ölçer
| Remote Control System: | Yes |
|---|---|
| Response Time: | ≤3s |
| Detection Range: | 0.01-1000 MSv/h |
İletişim Mesafesi Açık Alan ≥3km Yüzey Kirliliği Mitri Çapraz Konuşmayı Sağlayan α→β Yüzde 2'nin Altında Kirliliği tespit etmek için optimize edilmiş
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
|---|---|
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
Çeşitli yüzeylerdeki kirliliği izlemek için göreceli içsel hata ±15% çözümü sunan el taşıma yüzey kirliliği ölçer
| Giriş/çıkış: | 0,01-1000 MSv/saat |
|---|---|
| Veri Depolama: | Evet |
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 µSv/h ila 10 Sv/h |

