Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Toplu doz aralığı 0.1 μSv'den 10 Sv'ye kadar Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Beta Algılama Tipi Radyasyon Ölçümü ve Sezgisel Arayüz Sağlayan
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| tip: | Elde taşınan |
Ekipman Ağırlığı 75 kg'dan az Alfa ve beta ışınları Alan Kalibrasyonu Radyasyon Bulma Seçeneği ile Kalibre Sürekli İzleme Sistemi
| Kümülatif doz aralığı: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 µSv/h ila 10 Sv/h |
Veriler Depolama Nötron tespiti ile Alfa Beta Ray Veriler Alım Modülü Radyasyon Verisi Toplama ve Analizini Sağlıyor
| Kalibrasyon: | Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| Veri Depolama: | Evet |
İçsel Hata Artı Eksi Yüzde 10 Çevreye Karşı Radyoaktif Kirlenme İşyerindeki Radyasyon Güvenliği İçin Gamma Ve Sert Beta Işınları Algılama Sistemleri
| Boyutlar: | 150mm X 70mm X 30mm |
|---|---|
| Enstrüman arka planı: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
En iyi performans için Gümüş Gri Renkli F18 Sıcak Hücre
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama: | Nükleer Tesisler |
| Renk: | Gümüş Gri Renk |
50mm kurşun cam F18 Sıcak Hücre Depolama Radyasyon Koruması İçin Tasarlanmış Güvenli Depolama Çözümleri
| Kurulum yöntemi: | Sabit Paneller, Giyilebilir Ekipmanlar |
|---|---|
| Seviye: | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Güç kaynağı: | Güvenlik Korumalı 50HZ/10A/220V |
Doğruluk Enerji Aralığı 50 Kev 10 Mev Yüzey Kirliliği Ölçücüsü
| Çalışma Saatleri: | ≤4 saat |
|---|---|
| Şarj Zamanı: | Sesli ve Görsel |
| Depolama sıcaklığı: | -20°C - 50°C |
Test Aralığı 5Ci'den Büyük veya Eşittir Yüzey Kirliliği Ölçer Doğru Çözünürlük 0,001 MBq'den Büyük veya Eşittir 0,01 μCi Algılama
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
|---|---|
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Ürün Adı: | Aktivite Ölçer/Doz Kalibratörü |
Alarm Sınırı Ayarlanabilir Çevreye Karşı Radyoaktif Kirlenme Sensörü Güvenlik tespiti için % 35'ten Az Enerji Çözünürlüğü Cs137 662 KeV
| Malzeme: | Dayanıklı ABS plastik gövde |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| Enerji tepkisi: | 48 keV ~ 3 MeV, <±%30 (¹³⁷C'ler için) |
Akım 3A etkin Yüksek etkili ABS Plastikten yapılmış, etkileşimli teknoloji çözümleri için ideal olan büyük boyutlu dokunmatik ekran
| Enstrüman arka planı: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| Akım: | 3A |
| Tepki Süresi: | <16s |

