Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Cs 137 Source için Enerji Çözünürlüğü yüzde 9'a eşit veya daha az Proses İzlemeyi destekleyen Sesli ve Görsel Alarm özelliğine sahip büyük boyutlu dokunmatik ekran
| Dedektör Tipi: | Geiger Müller Tüpü |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
Nisbi Doğuştan Hata Yüzde 10 İçinde Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Yanıt Zamanı 1 Saniyeden Az Interaktif Kiosklar İçin Mükemmel
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
|---|---|
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
Relative Innate Error daha az veya eşit artı eksi yüzde 10 137 CS saatte 1 MSv Veri depolaması ile alfa beta ışını veri edinme platformu
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
|---|---|
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
10 oC-45 oC Alfa beta ışını verisi elde etme platformu, algılama verimliliği % 45'e eşit veya daha yüksek olan beta 90Sr 90Y için tasarlanmıştır
| Dedektör Tipi: | Geiger Müller Tüpü |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C ~ +45°C |
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
Doz akım hızı 0.00 ila 10000uSv h, çözünürlüğü 0.001 MBq 0.01 μCi'den büyük veya eşit olan çevresel radyoaktif kirlilik analizatörü
| Ağırlık: | 250 gram |
|---|---|
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Koruma seviyesi: | IP65 |
Çözünürlük yüzde 3,5'e eşit veya daha az Cs 137 662keV Alfa ve beta ışınları 7,5 kilogramın altında kompakt ağırlığa sahip sürekli izleme cihazı
| Işın Türü: | α +β / α / β |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| Veri depolama: | 10.000 okumaya kadar |
Çevre izleme ve kontrolü için uygun yaklaşık 100 saatlik pil ömrüne sahip el kontrolü yüzey kirliliği ölçer
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
Doz Hızı Aralığı 10−6 Gy h ila 10 Gy h Çevreye Karşı Radyoaktif Kirliliği Bulma Sistemleri -20°C ile 60°C arasında Çalışan
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
| Nüklid Tanımlama: | ≤30s |
Yüksek hassasiyetli kombine yüzey kirliliği ölçer Geiger sayacı
| Çalışma Saatleri: | ≤4 saat |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | -20°C - 50°C |

