Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Sesli görsel uyarı çevresel radyoaktif kontaminasyon dedektörü şarj edilebilir lityum pil ile çalışan izleme sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
Doğru Radyasyon Algılaması için Veri Depolama Fonksiyonlu ≥0,001 MBq (0,01 μCi) Çözünürlüklü Yüzey Kirliliği Ölçer
| Bekleme Süresi: | 4 gün |
|---|---|
| Veri Depolama: | Evet |
| Alarm türü: | Sesli ve Görsel Alarmlar |
0.01-1000μSv/h aralığındaki çevresel radyoaktif kontaminasyon dedektörü, hassas radyasyon tespiti için ≥0.001 MBq (0.01 μCi) çözünürlükte
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
Boyutlar ve Ağırlık Yaklaşık 350×250×245 mm Alfa Beta Ray Veri Toplayıcısı Radyasyon Testleri için 0.001 MBq 0.01 μCi çözünürlüğü ile
| Güç Kaynağı: | Pil |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤±10% |
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
3A, yüzey radyaktif kirliliğinin izlenmesi için alfa ve beta ışını tespiti ile yüzey akım kirliliği dedektörü
| Işın Tipi: | α,β,γ,X ışınları |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
3A Mevcut Alfa ve Beta Işığı Sürekli İzleme Sistemi Doğru Endüstriyel Radyasyon Takipini Sağlıyor
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
|---|---|
| Ekran modu: | Sıvı kristal ekran dokunmatik ekran |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Doz Eşdeğer Oranı 0,00 ila 99999μSv/h Pille Çalışan Radyasyondan Korunma için Alfa ve Beta Işını Sürekli İzleme Sistemi
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
|---|---|
| Doğal hata: | ≤ ±%20 |
| Koruma seviyesi: | IP65 |
Ses ve Işık Alarmı Alfa Beta Ray Veri Alım Modülü 3A Radyasyon Veri Algılama ve Güvenlik Uyarısı için Akım
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
NRD-100 Alfa ve beta ışınları Radyasyon güvenliği için %20'den küçük veya eşit özgün hatası olan sürekli izleme ekipmanları
| göreceli doğal hata: | ≤ ±% 10 (137cs 1 mms/s) |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Modeli: | NRD-100 |
Ekipmanın Ağırlığı 75 kg'dan Az Çevreye Karşı Radyoaktif Kirlenme Detektörü Alfa Beta Işıkları Radyasyon Güvenliği Değerlendirmesini Sağlayan Tip
| Kategori: | Çevresel İzleme |
|---|---|
| Veri depolama: | 10.000 okumaya kadar |
| tip: | Elde taşınan |

