Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Ölçme aralığı 0.01 μSv/h'den 10 Sv/h'ye kadar Nükleer radyasyon dedektörü Gama ve sert beta ışınları algılama sıcaklığı -20°C'den 50°C'ye kadar
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 μSv/sa - 10 Sv/sa |
|---|---|
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
| Enstrüman arka planı: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
600W Yüzey Kirliliği Ölçücüsü Araç Arkaplan Alfa 0 Noktasından Az 1 Cps Yüzey Temizliğini İzleme Aracı
| Bekleme Süresi: | 4 gün |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C - 50°C |
| Veri depolama: | 1000 Okumaya Kadar |
Verilerin kaydedilmesi ve % 10'un içindeki göreceli içsel hatası ile donanımlı nükleer radyasyon dedektörü, radyasyon tespiti görevleri için tasarlanmıştır
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
|---|---|
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
| Kalibrasyon: | Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
Veriler Depolama Nötron tespiti ile Alfa Beta Ray Veriler Alım Modülü Radyasyon Verisi Toplama ve Analizini Sağlıyor
| Kalibrasyon: | Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| Veri Depolama: | Evet |
Nükleer radyasyon dedektörü % 10'un altındaki göreceli doğuştan oluşmuş hata. Yeniden şarj edilebilir lityum iyonlu pil ile çalıştırılır.
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Kümülatif doz aralığı: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
Ekipman Ağırlığı 75 kg'dan az Alfa ve beta ışınları Alan Kalibrasyonu Radyasyon Bulma Seçeneği ile Kalibre Sürekli İzleme Sistemi
| Kümülatif doz aralığı: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 µSv/h ila 10 Sv/h |
% 10'un içindeki göreceli doğuştan gelen hata Yeniden şarj edilebilir lityum iyonlu batarya ile nükleer radyasyon dedektörü ve göreceli doğuştan gelen hata artı eksi % 15
| Ek Özellikler: | Veri Kaydı, USB Bağlantısı |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Veri Arayüzü: | USB ve Bluetooth |
Toplu doz aralığı 0.1 μSv'den 10 Sv'ye kadar Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Beta Algılama Tipi Radyasyon Ölçümü ve Sezgisel Arayüz Sağlayan
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| tip: | Elde taşınan |
Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Kalibre Edilmiş Veri Depolama Nükleer Radyasyon Dedektörü Radyasyon Güvenliği Yönetimi için Gama Işını Algılama Çözümü
| Veri Arayüzü: | USB ve Bluetooth |
|---|---|
| Ek Özellikler: | Veri Kaydı, USB Bağlantısı |
| Kalibrasyon: | Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil ile çalışan, veri aktarımı için USB bağlantısına sahip çevresel radyoaktif kirliliği izleme aracı
| Giriş/çıkış: | 0,01-1000 MSv/saat |
|---|---|
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
| Veri Depolama: | Evet |

