Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Veri Kaydı Nükleer Radyasyon Detektörü Hafif 7.5 kg'ın altındaki Yeniden Şarj edilebilir Lityum iyonlu Batarya ile çalışan cihaz
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| Ek Özellikler: | Veri Kaydı, USB Bağlantısı |
Çeşitli yüzeylerdeki kirliliği izlemek için göreceli içsel hata ±15% çözümü sunan el taşıma yüzey kirliliği ölçer
| Giriş/çıkış: | 0,01-1000 MSv/saat |
|---|---|
| Veri Depolama: | Evet |
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 µSv/h ila 10 Sv/h |
350250245mm Nükleer radyasyon dedektörü Beta ışınlarını ölçen göreceli özgün hata artı eksi yüzde 10 137Cs 1msv h Radyasyon tespit cihazı
| göreceli doğal hata: | ≤ ±% 10 (137cs 1 mms/s) |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
Test aralığı 5Ci alfa beta ışınından daha büyük veya eşittir Verilerin elde edilmesi çözümü α ve β ışınlarının yakalanması ve analizi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
Nükleer radyasyon dedektörü NRD100 Nükleer radyasyon dedektörü NRD100 Nükleer radyasyon dedektörü
| Modeli: | NRD-100 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Veri Arayüzü: | USB ve Bluetooth |
NRD-100 Alfa ve beta ışınları Radyasyon güvenliği için %20'den küçük veya eşit özgün hatası olan sürekli izleme ekipmanları
| göreceli doğal hata: | ≤ ±% 10 (137cs 1 mms/s) |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Modeli: | NRD-100 |
20°C'den 50°C'ye Nükleer Radyasyon Detektörü Ölçme Işıkları Endüstriyel Güvenlik İzlemesi için Uygun Alfa Deteksiyon Işıkları ve Sert β Işıkları
| Başvuru: | Çevresel İzleme, Nükleer Tesisler, Tıbbi Kullanım |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
Tıbbi Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Teklif Etmek İletişim Mesafesi 3km'den fazla açık alan Uzun mesafe bağlantısı için tasarlanmıştır
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | - 10 ºC ~ + 45 ºC |
| Modeli: | NRD-100 |
NRD-100 Nükleer Radyasyon Detektörü, Çapraz Konuşma Alfa Beta % 2'nin altında ve Algılama Verimliliği Alfa % 30'un üzerinde USB ve Bluetooth Veri Arayüzü ile
| Başvuru: | Çevresel İzleme, Nükleer Tesisler, Tıbbi Kullanım |
|---|---|
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
Tespit Verimliliği α ≥ %30 239Pu Çevresel Radyoaktif Kirlenme Ölçüm Ekipmanı Çalışma Aralığı -20°C ila 50°C
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |

