Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Nuclide Recognition Within 30s | Nuclear Radiation Detector, 200×120 Cm²×4 Detection Area, 20°C-60°C Operating Temp
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
| Veri Depolama: | Evet |
Battery Life Approximately 100 Hours Alpha and Beta Rays Continuous Monitoring System Offering Relative Innate Error Within 10 Percent
| Veri Depolama: | Evet |
|---|---|
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Max 20 Hours Continuous Operation Nuclear Radiation Detector, <1s Response & <9% Energy Resolution for Cs-137
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Nüklid Tanımlama: | ≤30s |
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
200×120 Cm²×4 Hand Detection Area, Large Touch Screen & <1s Response for Education & Digital Displays
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
|---|---|
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
| Cal Katsayısı: | 0,01-9999 aralığı |
Nuclide Recognition Within 30s | Nuclear Radiation Detector with Si-PM Sensor, -20°C to 60°C Working Temp
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
≤9% Energy Resolution for Cs-137, Environmental Radioactive Contamination Monitor with 200×120 Cm²×4 Hand Detection Area
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
|---|---|
| Cal Katsayısı: | 0,01-9999 aralığı |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h to 10 Gy/h Nuclear Radiation Detector, 50 KeV–10 MeV Energy Range & Low Battery Alarm for Safety Monitoring
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
Relative Intrinsic Error ≤ ±10% @ ¹³⁷Cs, 1 mSv/h. Surface Contamination Meter with 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h Dose Rate for Radiation Testing
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
|---|---|
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
Enerji çözünürlüğü % 9'luk nükleer radyasyon dedektörü, göreceli doğuştan gelen hata dahil olmak üzere % 10'dan az ve düşük pil alarmı türleri Cs 137 Kaynağı için
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
|---|---|
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Relative Innate Error daha az veya eşit artı eksi yüzde 10 137 CS saatte 1 MSv Veri depolaması ile alfa beta ışını veri edinme platformu
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
|---|---|
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |

