Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
USB And Bluetooth Interface Environmentally Radioactive Contamination Detector Device Featuring High Impact ABS Plastic Casing For Industrial
| Kesinlik: | ±%10 |
|---|---|
| Arayüz: | USB ve Bluetooth |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
Environmental Monitoring Nuclear Radiation Detector Featuring High Impact ABS Plastic Casing for Gamma and Hard Beta Ray Detection
| Arayüz: | USB ve Bluetooth |
|---|---|
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
| Güç: | 600W |
Rechargeable Lithium-ion Battery Surface Contamination Meter Featuring impact ABS Plastic Casing Durable and Tool for Industrial
| Akım: | 3A |
|---|---|
| Kesinlik: | ±%10 |
| Arayüz: | USB ve Bluetooth |
Nuclear Radiation Detector Radiation Measurement Tool for in Nuclear Research Facilities and Environmental Safety Programs
| Görüntüleme Enerji Aralığı: | 50 keV – 1500 keV |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶ Gy/saat – 10 Gy/saat |
| Güç Kaynağı: | Pil |
Less Than 1 Second Response Time Nuclear Radiation Detector Featuring Beta Detection Type and Angular Resolution Up to 2 Point 5 Degrees
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
|---|---|
| uzaktan kumanda sistemi: | Evet |
| Güç Kaynağı: | Pil |
Nuclear Radiation Detector Instrument for Detection and Quantification of Ionizing Radiation in Medical Nuclear and Research Facilities
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶ Gy/saat – 10 Gy/saat |
|---|---|
| Görüntüleme Enerji Aralığı: | 50 keV – 1500 keV |
| Kalibrasyon: | Kullanıcı Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
Dose Rate Range 10⁻⁶ Gy h to 10 Gy h Nuclear Radiation Detector Featuring X-ray
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
|---|---|
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶ Gy/saat – 10 Gy/saat |
Nuclear Radiation Detector with Remote Control System and IP65 Protection for Environmental Safety Monitoring
| Tepki süresi: | 1 saniyeden az |
|---|---|
| Görüntüleme Enerji Aralığı: | 50 keV – 1500 keV |
| Algılama türü: | Alfa, beta, gama, röntgen |
Low Battery Alarm Nuclear Radiation Detector | 50 KeV-10 MeV Energy & 10⁻⁶-10 Gy/h Dose Rate
| Nüklid Tanımlama: | ≤30s |
|---|---|
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
| Veri Depolama: | Evet |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h ~ 10 Gy/h | Alpha & Beta Ray Detection with Dose Rate Overload Alarm for Industrial Use
| Veri Depolama: | Evet |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶ Gy/saat – 10 Gy/saat |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |

