Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Boyut 350250245 Milimetre Nükleer radyasyon dedektörü İletişim mesafesi Açık alan En az 3km Çapraz Konuşma Beta'dan Alfa'ya kadar Yüzde 01'ün altında
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
|---|---|
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
İletişim Mesafesi Açık Alan ≥3km Yüzey Kirliliği Mitri Çapraz Konuşmayı Sağlayan α→β Yüzde 2'nin Altında Kirliliği tespit etmek için optimize edilmiş
| İletişim Mesafesi: | Açık alan ≥3km |
|---|---|
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
75 cm2 Bulma Penceresi Nükleer radyasyon dedektörü Çalışma sıcaklığı -20 °C'den 50 °C'ye kadar ±15% göreceli özgün hata ile
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Işın Tipi: | α,β,γ,X ışınları |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Ses ve Işık Alarmı Alfa Beta Ray Veri Alım Modülü 3A Radyasyon Veri Algılama ve Güvenlik Uyarısı için Akım
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
Genel Boyutu 3000mm×250mm×250mm'nin Altında, -20°C ila 50°C X-ışını Algılama için Çalışma Sıcaklığına Sahip Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
3A Mevcut Alfa ve Beta Işığı Sürekli İzleme Sistemi Doğru Endüstriyel Radyasyon Takipini Sağlıyor
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
|---|---|
| Ekran modu: | Sıvı kristal ekran dokunmatik ekran |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Nükleer radyasyon dedektörü %3,5'lik enerji çözünürlüğü (Cs137 @ 662 KeV), alfa ışını tespiti için -20°C'den 50°C'ye kadar çalışma sıcaklığı
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
Maksimum Toplam Boyutlar 3000mm 250mm 250mm Büyük dokunmatik ekran Tıbbi ve Endüstriyel X-ışını tespiti için inşa edildi
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
75 Cm2 Bulma Penceresi Alfa Radyasyon İzleme Sistemleri için Sesli Görsel Alarmlı Nükleer Radyasyon Bulandırıcısı
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Sesli görsel uyarı çevresel radyoaktif kontaminasyon dedektörü şarj edilebilir lityum pil ile çalışan izleme sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |

