Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Data Storage supported Large size touch screen offering Relative Intrinsic Error less than or equal to plus or minus 10 percent ideal for control rooms and digital signage
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
|---|---|
| Akım: | 3A |
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
Data Storage Nuclear Radiation Detector Featuring USB Bluetooth Interface and Geiger Counter Craft for Radiation Detection Applications
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
| Veri Depolama: | Evet |
Liquid Crystal Display Touch Screen Nuclear Radiation Detector NRD-100 Incorporating Relative Intrinsic Error Not Exceeding Ten Percent for Data
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 - 999,99 MSv/sa |
|---|---|
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
| Ayak Algılama Alanı: | 350×150 Cm² ×2 |
Measurement Range 0.01 to 99999 MSv h Nuclear Radiation Detector Foot Detection Area 350×150 Cm2 ×2 Liquid Crystal Display Touch Screen
| Ekran modu: | Sıvı kristal ekran dokunmatik ekran |
|---|---|
| Veri Depolama: | Evet |
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
NRD-100 Alpha beta ray data acquisition unit providing test range greater than or equal to 5Ci for radiation measurement
| Hassasiyet: | 11cps/μSv/sa |
|---|---|
| Ayak Algılama Alanı: | 350×150 Cm² ×2 |
| Veri Depolama: | Evet |
Sensitivity 11cpsμSvh Nuclear Radiation Detector NRD100 Measurement Range 001 99999 MSvh Radiation Measurement Equipment
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 - 999,99 MSv/sa |
|---|---|
| Arayüz: | USB ve Bluetooth |
| Boyutlar: | 150 mm x 70 mm x 35 mm |
150mm X 70mm X 35mm Alpha and beta rays Continuous monitoring equipment with Relative Intrinsic Error within 10 percent ensuring radiation tracking
| Akım: | 3A |
|---|---|
| Zanaat: | Geiger Sayacı |
| Modeli: | NRD-100 |
Yüzey Durumu Analizi için 3A Akım Performansı Sunan Bağıl İçsel Hata ≤ ±10 Yüzde Yüzey Kirliliği Ölçer
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 - 999,99 MSv/sa |
|---|---|
| Boyutlar: | 150 mm x 70 mm x 35 mm |
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
Hand Detection Area 200×120 Cm2 ×4 Nuclear Radiation Detector Featuring IP65 Protection Level and Relative Inherent Error ≤± 10 Percent 137Cs 1msv/h for Precise Radiation Detection
| Koruma seviyesi: | IP65 |
|---|---|
| Modeli: | NRD-100 |
| Veri Arayüzü: | USB ve Bluetooth |
USB And Bluetooth Interface Alpha beta ray data acquisition system designed for performance from 10 ºC to 45 ºC temperature conditions
| El Algılama Alanı: | 200×120 Cm² ×4 |
|---|---|
| Veri Arayüzü: | USB ve Bluetooth |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |

