Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Çevre İzleme Nükleer Radyasyon Detektörü %3,5 Cs137 662keV çözünürlüğü ile Alfa Beta Işınları Tipini tespit etmeyi Destekle
| Çözünürlük: | ≤%3,5 (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
α Rays Tipi Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Çevre İzleme Çözümü Radyasyon ve Kirlilik Seviyelerinin İzlenmesini Mümkün Kılan
| Çözünürlük: | ≤%3,5 (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
| Şarj süresi: | İşitsel ve Görsel |
Elde tutulabilen nükleer radyasyon dedektörü alfa beta ışınları tipi kompakt ekipman ağırlığı 7,5 kg'ın altında radyasyon tespiti ve analizi için tasarlanmıştır
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
Ekipmanın Ağırlığı 75 kg'dan Az Çevreye Karşı Radyoaktif Kirlenme Detektörü Alfa Beta Işıkları Radyasyon Güvenliği Değerlendirmesini Sağlayan Tip
| Kategori: | Çevresel İzleme |
|---|---|
| Veri depolama: | 10.000 okumaya kadar |
| tip: | Elde taşınan |
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık 350250245mm ile 5Ci'den Büyük Radyasyon Test Aralığını Destekleyen Si-PM Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
|---|---|
| göreceli doğal hata: | ≤ ±% 10 (137cs 1 mms/s) |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
Çözünürlük % 35'ten az veya eşit Cs 137 662keV Yüksek etki ABS Plastik Kaplama Dayanıklı Elde Tutulan Nükleer Radyasyon Detektörü
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Veri Depolama 10'a Kadar Göreceli Doğal Hata Özellikli Yüzey Kirlilik Ölçer ≤ ± Yüzde 10 137Cs Saatte 1 msv Doğru Algılama
| Kategori: | Çevresel İzleme |
|---|---|
| Şarj süresi: | İşitsel ve Görsel |
| Gerilim: | 220V |
Verilerin kaydedilmesi ve % 10'un içindeki göreceli içsel hatası ile donanımlı nükleer radyasyon dedektörü, radyasyon tespiti görevleri için tasarlanmıştır
| Göreceli İçsel Hata: | ≤ ±%10 |
|---|---|
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
| Kalibrasyon: | Saha Kalibrasyonu Seçeneğiyle Fabrikada Kalibre Edildi |
Dijital LCD Büyük boyutlu dokunmatik ekran, % 20'nin içinde özgün hata ile ticari kiosklar ve profesyonel ortamlar için uygundur
| Bekleme Süresi: | 4 gün |
|---|---|
| Tespit Edilebilen Öğeler: | x, gama ve sert beta ışınları |
| Güç: | 600W |
Dahili Hata ≤ ±20% Dijital LCD Ekran Tipi ile Nükleer Radyasyon Detektörü -20 °C ile 50 °C arasında Çalışan Radyasyon Detektörü
| Görüntüleme türü: | Dijital LCD |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
| Ölçüm aralığı: | 0,01 μSv/sa - 10 Sv/sa |

