Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] eşleşme 76 Ürünler.
Laboratuvarlar Nükleer Radyasyon Monitörü Duyarlılığı 5 Taranabilir FOV Mükemmel çözünürlük
| Tüm vücut görüntüsünün taranması için minimum süre (dk): | 5 |
|---|---|
| uzaktan kumanda sistemi: | - Evet. |
| Mevcut: | 3A |
Aktif Karbon Filtresi Nükleer Radyasyon Koruması Radyasyon Koruma Koruyucu Kurşun Yaprak Sistemleri Radyasyon Koruması Sağlıyor
| İşlev: | Radyasyon Kalkanı |
|---|---|
| işletim sistemi: | Yapay zeka kontrolü |
| modeli: | Jovvi-50mmpb |
Doz Hızı Aralığı 10⁻⁶Gy/h-10Gy/h Nükleer Radyasyon Dedektörü Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil Çapraz Konuşma α ila β Yüzde 2'nin Altında
| Işın Türü: | α +β / α / β |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
| göreceli doğal hata: | ±%15 |
Enerji çözünürlüğü % 9'luk nükleer radyasyon dedektörü, göreceli doğuştan gelen hata dahil olmak üzere % 10'dan az ve düşük pil alarmı türleri Cs 137 Kaynağı için
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
|---|---|
| Enerji aralığı: | 50 KeV - 10 MeV |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık 350250245mm ile 5Ci'den Büyük Radyasyon Test Aralığını Destekleyen Si-PM Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Ekipman Ağırlığı: | ≤7.5kg |
|---|---|
| göreceli doğal hata: | ≤ ±% 10 (137cs 1 mms/s) |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
Çözünürlük % 35'ten az veya eşit Cs 137 662keV Yüksek etki ABS Plastik Kaplama Dayanıklı Elde Tutulan Nükleer Radyasyon Detektörü
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Çevre İzleme Nükleer Radyasyon Detektörü %3,5 Cs137 662keV çözünürlüğü ile Alfa Beta Işınları Tipini tespit etmeyi Destekle
| Çözünürlük: | ≤%3,5 (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
JOVI JVVMED-015 Si-PM Detektörü ile Nükleer Radyasyon Detektörü 600W Güç ve 50 ̊1500 KeV Aralık
| Malzeme: | Yüksek etkili ABS plastik |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
Çözünürlük yüzde 3.5'ten az veya eşit Cs 137 662keV Nükleer Radyasyon Detektörü Relative Innate Error yüzde 10'dan az veya eşit 137 CS 1 MSv saatlik Voltaj 220V
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
|---|---|
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
Nükleer tesisler için nükleer sıcak hücreler
| Malzeme: | Kurşun koruyucu rulo |
|---|---|
| Tasarım: | Hareket kolaylığı için ergonomik tasarım |
| Temizlik: | Temizlemesi ve bakımı kolaydır |

