Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] eşleşme 88 Ürünler.
Gamma ışınlarını ve radyasyon ölçüm çözümleri sunan röntgen ışınlarını ölçen el cihazı alfa beta ışınları veri elde etme sistemi
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
Datastorage 000 Readings Device for Environmentally Radioactive Contamination Measurement Range 0.01-1000µSvh Radiation Detection
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Garanti: | 1 Yıl |
Veri Depolama 10'a Kadar Göreceli Doğal Hata Özellikli Yüzey Kirlilik Ölçer ≤ ± Yüzde 10 137Cs Saatte 1 msv Doğru Algılama
| Kategori: | Çevresel İzleme |
|---|---|
| Şarj süresi: | İşitsel ve Görsel |
| Gerilim: | 220V |
Nükleer tesisler için nükleer sıcak hücreler
| Malzeme: | Kurşun koruyucu rulo |
|---|---|
| Tasarım: | Hareket kolaylığı için ergonomik tasarım |
| Temizlik: | Temizlemesi ve bakımı kolaydır |
Doz Hızı Aralığı 10−6 Gy h ila 10 Gy h Çevreye Karşı Radyoaktif Kirliliği Bulma Sistemleri -20°C ile 60°C arasında Çalışan
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
| Nüklid Tanımlama: | ≤30s |
10 oC-45 oC Alfa beta ışını verisi elde etme platformu, algılama verimliliği % 45'e eşit veya daha yüksek olan beta 90Sr 90Y için tasarlanmıştır
| Dedektör Tipi: | Geiger Müller Tüpü |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C ~ +45°C |
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
Test Arası 5Ci'den büyük veya eşittir Büyük boyutlu dokunmatik ekran ile Detektör tipi 99mTc 131I 67Ga 201T1 gama spektroskopisi için mükemmel
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Tepki Süresi: | <16s |
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
10 oC - 45 oC Çalışma aralığı FS300 Yüzey Kirliliği Ölçücüsü Endüstriyel Uygulamalar için Kesin Ölçüm
| Ekran Tipi: | Arka ışıkla dijital LCD |
|---|---|
| Alarm yöntemi: | Sesli ve Görsel Alarm |
| Enerji aralığı: | 30kev ~ 1.5mev ≤ ±% 30 (137cs için) |
20 Saat Maksimum Pil Süresi Kamu ve ticari kullanım için veri depolaması ile büyük dokunmatik ekran
| Alarm türü: | Sesli ve Görsel Alarmlar |
|---|---|
| Veri Depolama: | Evet |
| Koruma seviyesi: | IP65 |
Alarm Sınırı ayarlanabilir 0.5 μSvh ila 50 MSvh Daha fazla güvenlik için IP65 koruma seviyesine sahip büyük boyutlu dokunmatik ekran
| Alarm Eşiği: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (ayarlanabilir) |
|---|---|
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
| Doz akım oranı: | 0,00-10000uSv/saat (10mSv/saat) |

