Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] eşleşme 76 Ürünler.
Gamma ışınlarını ve radyasyon ölçüm çözümleri sunan röntgen ışınlarını ölçen el cihazı alfa beta ışınları veri elde etme sistemi
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
3A, yüzey radyaktif kirliliğinin izlenmesi için alfa ve beta ışını tespiti ile yüzey akım kirliliği dedektörü
| Işın Tipi: | α,β,γ,X ışınları |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
X-ışını tarama camı kalınlığı 10 mm
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Kalınlığı: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
Veri Depolama 10'a Kadar Göreceli Doğal Hata Özellikli Yüzey Kirlilik Ölçer ≤ ± Yüzde 10 137Cs Saatte 1 msv Doğru Algılama
| Kategori: | Çevresel İzleme |
|---|---|
| Şarj süresi: | İşitsel ve Görsel |
| Gerilim: | 220V |
Doz Hızı Aralığı 10−6 Gy h ila 10 Gy h Çevreye Karşı Radyoaktif Kirliliği Bulma Sistemleri -20°C ile 60°C arasında Çalışan
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |
|---|---|
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤%9 (Cs-137 kaynağı için) |
| Nüklid Tanımlama: | ≤30s |
10 oC-45 oC Alfa beta ışını verisi elde etme platformu, algılama verimliliği % 45'e eşit veya daha yüksek olan beta 90Sr 90Y için tasarlanmıştır
| Dedektör Tipi: | Geiger Müller Tüpü |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -10°C ~ +45°C |
| Tespit verimliliği: | α ≥ %30 (²³⁹Pu); β ≥ %45 (⁹⁰Sr-⁹⁰Y) |
Test Arası 5Ci'den büyük veya eşittir Büyük boyutlu dokunmatik ekran ile Detektör tipi 99mTc 131I 67Ga 201T1 gama spektroskopisi için mükemmel
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
|---|---|
| Tepki Süresi: | <16s |
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
10 oC - 45 oC Çalışma aralığı FS300 Yüzey Kirliliği Ölçücüsü Endüstriyel Uygulamalar için Kesin Ölçüm
| Ekran Tipi: | Arka ışıkla dijital LCD |
|---|---|
| Alarm yöntemi: | Sesli ve Görsel Alarm |
| Enerji aralığı: | 30kev ~ 1.5mev ≤ ±% 30 (137cs için) |
Doğru İzleme için Gerçek Zamanlı Uyarı ve Veri Kaydı Özelliğine Sahip Kompakt Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Aksesuarlar: | Destekleyici şarj cihazı, çanta/kayış vb. |
| Boyutlar: | 150 mm x 70 mm x 40 mm |
Nisbi Doğuştan Hata Yüzde 10 İçinde Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran Yanıt Zamanı 1 Saniyeden Az Interaktif Kiosklar İçin Mükemmel
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
|---|---|
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
| Dedektör Malzemesi: | Si-PM |

