Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] eşleşme 76 Ürünler.
Doğru Radyasyon İzleme için MVT Teknolojisine ve Dayanıklı ABS Plastik Muhafazaya Sahip Tamamen Dijital Kişisel Dozimetre
| Malzeme: | Dayanıklı ABS plastik gövde |
|---|---|
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
| Enerji tepkisi: | 48 keV ~ 3 MeV, <±%30 (¹³⁷C'ler için) |
75 Cm2 tespit penceresi alanı ve enerji çözünürlüğü ≤ 3.5% ile Nükleer Radyasyon Detektörü Şarj edilebilir Lityum-Ion Pil ile çalıştırılır
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Algılama penceresi alanı: | 75 cm² |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
Doz Hızı Aralığı 10⁻⁶ Gy h ila 10 Gy h Alfa ve beta ışınları Radyasyon takibi için 30 saniyede Nüklit Tanımlaması dahil sürekli izleme
| Göreceli doğuştan gelen hata: | ≤ ± % 10 (137 cs 1 msv/s) |
|---|---|
| tip: | Elde taşınan |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
Sabit ABS evli, 20 saatlik pil ömrü ve çok ışınlı algılayıcı kompakt nükleer radyasyon dedektörü
| Malzeme: | Dayanıklı ABS plastik gövde |
|---|---|
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
| Ölçme Işınları: | α, β, γ ve Χ -ışını |
Yanıt süresi 16 saniyeden az, çevresel radyoaktif kirlilik analizatörü test aralığı 5Ci artı nükleer güvenlik uyumluluğu için idealdir
| Tepki Süresi: | <16s |
|---|---|
| Test Aralığı: | ≥5Ci |
| Ürün Adı: | Aktivite Ölçer/Doz Kalibratörü |
Cs 137 Source için Enerji Çözünürlüğü yüzde 9'a eşit veya daha az Proses İzlemeyi destekleyen Sesli ve Görsel Alarm özelliğine sahip büyük boyutlu dokunmatik ekran
| Dedektör Tipi: | Geiger Müller Tüpü |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Tespit ışını: | X, γ ve sert β ışını |
Capintec CRC-55tR Nükleer Radyasyon Detektörü, Sıvı Kristal Ekran Dokunmatik Ekranı ve IP65 Koruması için ZnS Kaplı Plastik Scintillator Detektörü
| Ağırlık: | 250 gram |
|---|---|
| Çözünürlük: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Doğal hata: | ≤ ±%20 |
≤ %3,5 Enerji Çözünürlüğü ve Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil ile Büyük Boy Dokunmatik Ekranlı Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Alarm yöntemi: | Sesli ve Görsel Alarm |
| Işın Tipi: | α,β,γ,X ışınları |
Sesli görsel uyarı çevresel radyoaktif kontaminasyon dedektörü şarj edilebilir lityum pil ile çalışan izleme sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Işın Türü: | α +β / α / β |
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
Batarya ile donatılmış alfa beta ışını veri toplama cihazı yaklaşık 350 250 245 mm büyüklüğünde radyasyon verisi toplama için mükemmel
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
|---|---|
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
| Ağırlık: | 250 gram |

