Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] eşleşme 76 Ürünler.
Dozaj Eşdeğer Hızı 0.00 ila 99999μSv/h Düzenlenebilir Alarm Sınırı ile Nükleer Radyasyon Detektörü 0.5 μSv/h ila 50 MSv/h Ağırlık Yaklaşık 9.8Kg
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
|---|---|
| Doğal hata: | ≤ ±%20 |
| Göreceli İçsel Hata: | ≤±10% |
Alarm Sınırı 0.5 μSv/h ila 50 mSv/h Doz Eşdeğer Hızı 99999μSv/h'a kadar ve %20'nin İçindeki Doğal Hata ile Nükleer Radyasyon Detektörü
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Pil |
| Göreceli İçsel Hata: | ≤±10% |
250 gram nükleer radyasyon dedektörü, 0.001 MBq'ın üzerindeki çözünürlük ve doz eşdeğer hızı sağlıyor. Saat başına maksimum 99999μSv
| Alarm Eşiği: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (ayarlanabilir) |
|---|---|
| Menzil: | 0,01-1000μSv/saat |
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
Yaklaşık 100 Saat Pil Ömrü ve 10⁻⁶ Gy/h 10 Gy/h Doz Hızı Aralığı Olan Veri Depolamalı Nükleer Radyasyon Dedektörü Güvenlik Denetimlerine Uygun
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶ Gy/saat – 10 Gy/saat |
| Pil ömrü: | 20 Saate Kadar Sürekli Kullanım |
Doz eşdeğer hızı aralığı 0.00 ila 99999μSv/h Nükleer radyasyon dedektörü LCD dokunmatik ekranla inşa edilmiş ve yaklaşık 9.8kg ağırlığında.
| Ağırlık: | 250 gram |
|---|---|
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
| Güç Kaynağı: | Pil |
Nükleer radyasyon dedektörü %3,5'lik enerji çözünürlüğü (Cs137 @ 662 KeV), alfa ışını tespiti için -20°C'den 50°C'ye kadar çalışma sıcaklığı
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
Profesyonel güvenlik denetimleri için IP65 derecesi ve ≤2,5° açısal çözünürlüklü Geiger Karşıt Nükleer Radyasyon Detektörü
| Tepki Süresi: | <16s |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
| Alarm türü: | Sesli ve Görsel Alarmlar |
Genel Boyutu 3000mm×250mm×250mm'nin Altında, -20°C ila 50°C X-ışını Algılama için Çalışma Sıcaklığına Sahip Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
Kalkanlama Gama X-ışını Radyasyon Radyasyondan Korunma Kurşun Kaplar Ergonomik Hareket Kolaylığı Sağlama Güvenlik
| Ürün Tipi: | Galvanizli Çelik ve Kurşun Sac |
|---|---|
| Taşınabilirlik: | kaliteli |
| Tasarım: | Hareket kolaylığı için ergonomik tasarım |

