Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Nükleer radyasyon dedektörü % 10'un altındaki göreceli doğuştan oluşmuş hata. Yeniden şarj edilebilir lityum iyonlu pil ile çalıştırılır.
| tip: | Elde taşınan |
|---|---|
| Kümülatif doz aralığı: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
Ölçme aralığı 0.01 μSv/h'den 10 Sv/h'ye kadar Nükleer radyasyon dedektörü Gama ve sert beta ışınları algılama sıcaklığı -20°C'den 50°C'ye kadar
| Ölçüm Aralığı: | 0,01 μSv/sa - 10 Sv/sa |
|---|---|
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
| Enstrüman arka planı: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
Sıcak Hücre Gümüş Gri Renk Nükleer Radyasyon Koruması Nükleer Güvenlik
| Bakım: | Temas İşareti Yok |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Türü: | Sıcak Hücre |
F18 Manipülatörlü Sıcak Hücre dağıtan radyasyon koruma ekipmanları
| Seviye: | A sınıfı |
|---|---|
| Taşınabilirlik: | Hafif ve Taşıması Kolay |
| Koruma Seviyesi: | Yüksek |
Nükleer radyasyon dedektörü için doz kalibratörü X ışını gama hattı
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| pil ömrü: | 20 gün |
| Dil: | Çince ve İngilizce |
350×150 Cm2 ×2 Ayak tespit alanı Yüksek doğruluk ve tüketim ile çevresel olarak radyoaktif kirlilik dedektörü
| Lower detection limit (ambient background: 0.1μSv/h, measurement time 10s): | α 0.04 Bq/cm 2 239 Pu β 0.40 Bq/cm 2 90 Sr 90 Y |
|---|---|
| Hand Detection Area: | 200×120 Cm² ×4 |
| Warranty: | 1 Year |
Yüksek duyarlı nükleer dedektör çevresel radyoaktif kirlilik 50 Kev 10 Mev enerji aralığı
| Şarj Zamanı: | Sesli ve Görsel |
|---|---|
| Doz akım oranı: | 0,00-10000uSv/saat (10mSv/saat) |
| Pil ömrü: | Yaklaşık 100 saat |
Şarj Süresi Geiger Muller tüp dedektörü tipi ile Duyu ve Görsel Büyük Boyutlu Dokunmatik Ekran
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
|---|---|
| Detector Type: | Geiger-Muller Tube |
| Charging Time: | Audible And Visual |
10 ºC 45 ºC Çevre Koruma Amaçlı Çevresel Radyoaktif Kirlilik Dedektörü
| Power: | 600W |
|---|---|
| Protection Level: | IP65 |
| Additional Features: | Data Logging, USB Connectivity |
LED Ekranlı Nükleer Algılama Cihazları Çevresel Radyoaktif Kirliliği Etkin Bir Şekilde Tespit Ediyor
| Depolama sıcaklığı: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Şarj Zamanı: | Sesli ve Görsel |
| Ölçüm aralığı: | 0,01 - 999,99 MSv/sa |

