Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ advanced nuclear radiation detector ] eşleşme 276 Ürünler.
Gerçek Zamanlı Doz Hızı 0,00 - 10000μSv/h Nükleer Radyasyon Dedektörü, %10 İçinde Göreceli İçsel Hata ve 9,8Kg Toplam Ağırlık
| Algılama türü: | Alfa, Beta, Gama, Nötron |
|---|---|
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
| Doğal hata: | ≤ ±%20 |
Doz eşdeğer hızı aralığı 0.00 ila 99999μSv/h Nükleer radyasyon dedektörü LCD dokunmatik ekranla inşa edilmiş ve yaklaşık 9.8kg ağırlığında.
| Ağırlık: | 250 gram |
|---|---|
| Ağırlık ve Boyut: | yaklaşık 350*250*245(mm), yaklaşık 9.8Kg |
| Güç Kaynağı: | Pil |
Alfa ve Beta Nükleer Radyasyon Detektörü, Radyasyon Deteksi için sesli görsel alarm ve β-to-α Crosstalk % 0.1'in altında
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Alarm yöntemi: | Sesli ve Görsel Alarm |
75 Cm2 Bulma Penceresi Alfa Radyasyon İzleme Sistemleri için Sesli Görsel Alarmlı Nükleer Radyasyon Bulandırıcısı
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
|---|---|
| Karşılıklı Konuşma: | β→α < %0,1; α→β < %2 |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
İç hata ≤ ± 20% Nükleer radyasyon dedektörü Pil ile çalışan enstrüman Ağırlığı Nükleer Tesis Güvenlik Denetimleri için yaklaşık 9.8Kg
| Doğal hata: | ≤ ±%20 |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Pil |
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
Alarm Sınırı 0.5 μSv/h ila 50 mSv/h Doz Eşdeğer Hızı 99999μSv/h'a kadar ve %20'nin İçindeki Doğal Hata ile Nükleer Radyasyon Detektörü
| Dozaj eşdeğeri oranı: | 0.00-99999μSV/s (maksimum 100 msv/s) |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Pil |
| Göreceli İçsel Hata: | ≤±10% |
Genel Boyutu 3000mm×250mm×250mm'nin Altında, -20°C ila 50°C X-ışını Algılama için Çalışma Sıcaklığına Sahip Nükleer Radyasyon Dedektörü
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
|---|---|
| Genel Boyutlar: | ≤3000mm×250mm×250mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
75 cm2 Bulma Penceresi Nükleer radyasyon dedektörü Çalışma sıcaklığı -20 °C'den 50 °C'ye kadar ±15% göreceli özgün hata ile
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Işın Tipi: | α,β,γ,X ışınları |
| Işın Türü: | α +β / α / β |
Nükleer radyasyon dedektörü %3,5'lik enerji çözünürlüğü (Cs137 @ 662 KeV), alfa ışını tespiti için -20°C'den 50°C'ye kadar çalışma sıcaklığı
| Enerji Çözünürlüğü: | ≤ %3,5 (Cs137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Doz oranı aralığı: | 10⁻⁶Gy/sa-10Gy/sa |
| Alarm Türleri: | Doz hızı aşırı yükü, düşük pil |
Çevreye Karşı Radyoaktif Kirliliği Etkili Bir Şekilde İzlemek Uzaktan Kumanda Sistemi Yanıt Zamanı ≤3s
| Operating Temperature: | -20°C To 50°C |
|---|---|
| Alarm: | Audible And Visual |
| Neutron Sensitivity: | Greater Than 1.4CPS/μSv/h |

