Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
Ct Odası İçin Özelleştirilmiş Kalınlık Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Şeffaf Radyasyondan Korunma Kurşun Cam X Ray 200 X 300mm
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71 mmpb |
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
Şeffaf 1cm Kalın Kurşun Cam X Işını Koruması 1200 X1000mm
| İşlev: | röntgen koruması |
|---|---|
| Kalınlık: | 10 mm |
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
X Işını Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3.3 Pencere İçin Eşdeğer Kurşun
| Ürün adı: | X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3.3 Pencere İçin Eşdeğer Kurşun |
|---|---|
| İşlev: | CT Röntgen Koruması |
| Şekil: | Kare daire özelleştirilmiş |
Pet Ct Odaları Kurşun Cam Radyasyonu 8mmpb Koruyucu 1000*800
| Ürün adı: | PET-CT Odaları 8mmPb Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu 1000*800 |
|---|---|
| İşlev: | CT PET Röntgen Koruması |
| Kader: | 4.1g/cm³,4.3g/cm³,4.7g/cm³,5.2g/cm³ |
Koruyucu Pet Ct Odaları Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mmpb
| Ürün adı: | PET-CT Odaları için Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu 8mmPb |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| Kader: | 4.1g/cm³,4.3g/cm³,4.7g/cm³,5.2g/cm³ |
X Işınlarından Korunma Gama Elektron Işını Korumasından Kurşun Cam Radyasyonu
| Ürün adı: | GAMMA ELEKTRON IŞINLARINDAN KORUNMAK İÇİN KURŞUN CAM |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| kullanım: | CT tarayıcılar PET tarayıcılar genel röntgen odaları panoramik röntgenler |
Radyoloji X Işını Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Farklı Cam Kurşun Eşdeğerleri
| Ürün adı: | Radyasyonun Enerjisini Emerek Radyasyona Karşı Kurşun Cam Koruma |
|---|---|
| kullanım: | Havaalanı güvenlik x-ray istasyonları Kaynakların endüstriyel x-ray görüntüleme Elektron Işını korum |
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
Ct Xray Odası için X Ray Etkisi Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Kontrol Odası İçin Çerçeveli Ct X Ray Odası 15mm Kurşun Cam Radyasyonu
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |

