Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass shielding ] eşleşme 328 Ürünler.
Yüksek Akışkanlık Düşük Yansıtıcılık X ışını Kurşun Cam 150KV'ye Kadar X ışını Koruması
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Kenar Tipi: | Yumuşak |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
150KV'ye kadar X-ışını koruması için şeffaf X-ışını kurşun camı
| Kalınlığı: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| geçirgenlik: | >%90 |
| Kurşun Eşdeğeri: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
CT Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm
| Ürün adı: | 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| Başvuru: | Diagnostik X-ray makine odaları, CT, ECT, PET, ct-pet, lineer ve nükleer diğer makine odaları, |
Radyoloji X Işını Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Farklı Cam Kurşun Eşdeğerleri
| Ürün adı: | Radyasyonun Enerjisini Emerek Radyasyona Karşı Kurşun Cam Koruma |
|---|---|
| kullanım: | Havaalanı güvenlik x-ray istasyonları Kaynakların endüstriyel x-ray görüntüleme Elektron Işını korum |
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
Ct Xray Odası için X Ray Etkisi Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
4 Kurşun Eşdeğerlik Kare Radyasyondan Korunma Cam Koruyucu X Ray Odası
| Ürün adı: | 4 Kurşun Eşdeğeri Kurşun Cam Radyasyon Koruyucu X-Ray Kurşun Cam |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 4 mmPb |
| Boyut: | 800mm x 1000mm / 1000mmx1200mm /1000mm x 2000mm |
2.1mmpb Kurşun Eşdeğerliği X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 10mm kalınlık
| Ürün adı: | 2.1mmpb Kurşun Eşdeğerliği X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 10mm kalınlık |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| Kalınlık: | 10 mm |
X Ray Koruyucu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 20mm Kalınlık
| Boy: | Ortak 1000* 800mm, 1200* 800mm, özelleştirilmiş boyut kabul edilir |
|---|---|
| Kalınlık: | 20mm |
| Adedi: | 1 bilgisayar |
25mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam 6.71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Ürün adı: | 6.71mmPb Kurşun Eşdeğerliği Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| Kalınlık: | 25mm |
| Kurşun Eşdeğeri: | 6,71 mmPb |
1200 Mm*1000 Mm Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Ct Xray Odası Koruyucu
| Ürün adı: | Kurşun cam |
|---|---|
| Uygulama: | Röntgen, BT |
| Boy: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |

