Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass shielding ] eşleşme 328 Ürünler.
Gümüş Gri Renkli I131 Kurşun Güçlü Sıcak Hücre
| Renk: | Gümüş Gri Renk |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Uygulama: | Nükleer Tesisler |
50mm RFI İletken Yapıştırıcı Bakır Bant Çift Taraflı Folyo Bant EMI Koruyucu
| Ürün adı: | İletken Yapışkanlı Bakır Bant Tekli Çift Taraflı Ücretsiz Numuneli |
|---|---|
| Renk: | Bakır Rengi |
| kalınlık: | 0.1mm kalınlık |
4mm 2100mm PET CT Kurşun Kaplamalı Kayar Kapılar Radyasyon Koruyucu
| Ürün adı: | X-ray CT Odası Korumalı Kurşun Kapı |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli Çelik artı kurşun levha |
| kullanım: | CT Röntgen Odası, PET/ CT |
RF Bakır Radyasyon Koruyucu için 25mm 0.01cm Çift Taraflı İletken Bakır Folyo Bant
| Ürün adı: | EMI ve RF Koruma için Çift Taraflı İletken Yapışkan Bakır Bant |
|---|---|
| Renk: | Bakır Rengi |
| kalınlık: | 0.1mm kalınlık |
0.06mm 25mm Elektro Gitar Bakır Koruyucu Çift Taraflı Bakır Folyo Bant 99.95
| Ürün adı: | Gitar EMI Koruyucu ve El Sanatları için İletken Yapışkan Bakır Bant |
|---|---|
| Renk: | Bakır Rengi |
| kalınlık: | 0.06 mm kalınlık |
Görünür Cam Rf Korumalı Pencereler 1200*900 Mm Ve Mağara 1500*1200*400 Rf Kapı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır, bakır, ahşap |
| İşlev: | böcek kontrolü, tıbbi koruma |
0.1mm İletken Yapıştırıcı Bakır Bant Elektrikli Bariyer Folyo Koruyucu
| Ürün adı: | İletken Yapışkan Bakır Bant Elektrik Bariyer Sinyali Elektrostatik EMI Koruyucu |
|---|---|
| Renk: | Bakır Rengi |
| Kalınlık: | 0.1mm kalınlık |
6mm 8mmpb Radyasyon Koruyucu X Ray Kurşun Kapı Tıbbi Koruyucu SGS
| Ürün adı: | Radyasyondan Korunma Kapısı X-Ray Ct Koruyucu Kapı Kurşun Kapı |
|---|---|
| kullanım: | BT Röntgen Odası |
| Boyut: | 0.9mx 2.1m boyutu veya özelleştirilmiş boyut |
Radyasyon Koruması İçin Pürüzsüz Yüzey 2mm Kurşun Levhalar
| Ağırlık: | 22kg/adet |
|---|---|
| Toz veya Değil: | Pudra değil |
| Malzeme: | Öncülük etmek |
Endüstriyel İçin I131 Sıcak Hücre Kalkanlama Gama Ve X-Işını Radyasyon Koruması
| Sertifikalar: | Uluslararası güvenlik standartlarına uygundur |
|---|---|
| Seviye: | 1. Örnek siparişler memnuniyetle karşılanır; 2. EXW/FOB: en az 20 GP'; 3. Karışık modeller kabul |
| Kapatma: | Güvenli kapatma sistemi |

