Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass shielding ] eşleşme 328 Ürünler.
2400 X900mm 1cm Kalın Radyasyon Cam Koruyucu Şeffaf
| Kalınlık: | 10 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| Boyut: | 200* 300'den 2400* 1200 mm'ye |
12mm / 2.5mmpb Kurşun Cam Radyasyondan Korunma Şeffaf
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
25mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam 6.71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Ürün adı: | 6.71mmPb Kurşun Eşdeğerliği Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| Kalınlık: | 25mm |
| Kurşun Eşdeğeri: | 6,71 mmPb |
Zf3 Radyasyon Koruması Kurşun Cam 8 mm Kalınlığında X-Ray Koruma
| Kalınlık: | 8mm kalınlık (1,7mmPb) |
|---|---|
| MOQ: | 2 adet |
| Renk: | Şeffaf |
2400 X 1200mm Boyutlu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Şeffaf Koruyucu
| Kalınlık: | 10 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| İşlev: | Xray Koruması, Nükleer Sanayi |
25mm 6.71mmpb Radyasyondan Korunma Kurşun Cam X Işını Koruyucu 200 X300mm
| kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71 mmpb |
| ADEDI: | 1 bilgisayar |
Çerçeve Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Teşhis Röntgeni Ct / Evcil Hayvan Odası Boyutu 3f*2f
| Ürün adı: | Radyasyon Koruyucu X Işını Koruma Camı Boyutu 3f*2f CT/PET Odası |
|---|---|
| Başvuru: | Diagnostik X-ray makine odaları, CT, ECT, PET, ct-pet, lineer ve nükleer diğer makine odaları, |
| Boyut: | 0.2m*0.3m-2.4m*1.2m |
12mm Kalınlık Kurşun Cam X Işını Koruma Radyasyonu
| Ürün adı: | 12 mm kalınlığında X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,6 mmPb |
| Kalınlık: | 12 mm |
> 99,9% emilim ile cilalanmış kurşun cam radyasyon koruması
| Yüzey: | Cilalı |
|---|---|
| Kalınlık: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
Gamma koruma X ışını kurşun camı 8mm / 10mm / 12mm / 40mm kalınlığı
| Refleks: | <%1 |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Emilim: | >%99,9 |

