Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ lead glass radiation shielding ] eşleşme 317 Ürünler.
X Ray Koruyucu Kurşun Cam Koruyucu Radyasyondan Korunma 1200*800
| Ürün adı: | PET-CT Odaları 8mmPb Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu 1000*800 |
|---|---|
| İşlev: | CT PET Xray Koruması |
| Kader: | 4,1 gr/cm³,4,3 gr/cm³,4,7 gr/cm³,5,2 gr/cm³ |
Özel özelliklere sahip şeffaf yuvarlak radyasyon koruması kurşun camı
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
CT-PET 1.7mmpb-6.71mmpb Radyasyon Koruması Kurşun Cam 8-25mm Kalınlığı
| Malzeme: | Kurşun cam |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Yüksek |
| Radyografik Kalite: | ≥99,97% |
X Işını Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3.3 Pencere İçin Eşdeğer Kurşun
| Ürün adı: | X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 3.3 Pencere İçin Eşdeğer Kurşun |
|---|---|
| İşlev: | CT Röntgen Koruması |
| Şekil: | Kare daire özelleştirilmiş |
8mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam 1.7mmpb Koruyucu Ct Oda Montajı
| Ürün adı: | Kurşun Cam 8 mm kalınlık 1,7 mmPb Koruyucu X-ray CT Odası Kurulumu |
|---|---|
| İşlev: | Xray CT odası Kurşun Kurulumu |
| Kader: | 4,1 gr/cm³ |
Kare Radyasyon Koruyucu Cam 20mm Kalınlığı 2000mm Boyutu
| Ürün Adı: | 20mm kalınlığında Koruyucu Radyasyondan Korunma Kurşun Cam, 2000mm boyutunda |
|---|---|
| Boyut: | 2000mm genişlik veya özelleştirilmiş boyut |
| Kalınlık: | 20mm |
Koruyucu Pet Ct Odaları Radyasyondan Korunma Kurşun Cam 8mmpb
| Ürün adı: | PET-CT Odaları için Radyasyondan Korunma Kurşun Cam Koruyucu 8mmPb |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2mmPb-8mmPb |
| Kader: | 4.1g/cm³,4.3g/cm³,4.7g/cm³,5.2g/cm³ |
18 Mm Kalınlık Radyasyon Koruyucu Pencere Camları 3.69 Mmpb Kurşun Eşdeğer Xray
| Ürün adı: | 18 mm Kalınlık 3.69 mmPb Kurşun Eşdeğerliği X-Ray Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 3.69mmPb |
| Kalınlık: | 18 mm |
Aşınmaya Dayanıklı Yüksek Koruma Verimliliği 4.4 mmpb X Işını Kurşun Cam
| Menşe yeri: | Pekin, Çin |
|---|---|
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
| Uygulama: | Ekranlama Odası Kurulumu |
Tıbbi Ct X Ray Pencereleri İçin Yüksek Geçirgenliğe Sahip Radyasyondan Korunma Kurşun Camı
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Camlar |
|---|---|
| Boy: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |

