Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ high density nuclear radiation protection ] eşleşme 100 Ürünler.
F18 Nükleer Tıp Alanı ve Paslanmaz Çelikte Radyasyon Koruması için Sıcak Hücre
| Features: | Nuclear Safety |
|---|---|
| Color: | Stainless Steel Color |
| Accessory: | Tungsten Radiation Shielding |
Aktif Karbon Havalandırma Nükleer Radyasyon Koruma Sistemi, Küresel Güvenlik Normaları ile Uyumlu, Geleneksel Çalışma Koşullarında 10~20 Yıllık Hizmet Süresi
| Renk: | Paslanmaz çelik renk |
|---|---|
| Sertifikalar: | Uluslararası güvenlik standartlarına uygundur |
| Modeli: | Jovvi-HC-50mmpb |
Yüksek dayanıklılıkta şeffaf X ışını kurşun cam koruma
| Kalınlık: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Refleks: | <%1 |
| Dayanıklılık: | Yüksek |
X-ışını tarama camı kalınlığı 10 mm
| Röntgen Koruması: | 150KV'ye kadar |
|---|---|
| Kalınlığı: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Yüzey finişi: | Poliş edilmiş |
Ct Odası Kurulumu İçin 10mm Kurşun Cam Radyasyon Koruyucu
| İsim: | Anti radyasyon gözlükleri x-ışını koruyucu koruyucu kurşun cam |
|---|---|
| Kullanım: | Xray CT Odası Koruması |
| Özellik: | Anti Radyasyon |
Ct Odası %99,994 X Işını Koruma Camı Özel Ebat
| İsim: | Kurşun cam |
|---|---|
| Renk: | şeffaflık |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
8mm Kalınlık X Ray Kurşun Cam 1.7mmpb Koruyucu Ct Oda Montajı
| Ürün adı: | Kurşun Cam 8 mm kalınlık 1,7 mmPb Koruyucu X-ray CT Odası Kurulumu |
|---|---|
| İşlev: | Xray CT odası Kurşun Kurulumu |
| Kader: | 4,1 gr/cm³ |
Yüksek Şeffaf X Ray Koruyucu Cam 15mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yüksek Şeffaf Kurşun Cam 15mm kalınlıkta X-ışını Radyasyon Koruyucu |
|---|---|
| Boy: | 1200mm x 2000mm boyutunda |
| Kalınlık: | 15mm kalınlık |
Nükleer radyasyon dedektörü için doz kalibratörü X ışını gama hattı
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| pil ömrü: | 20 gün |
| Dil: | Çince ve İngilizce |
1mm ila 10cm arasında değişen kalkan kalınlığına sahip, optimum radyasyon kalkanlaması için yüksek sıkılığa sahip F18 Sıcak Hücre
| Ekranlama kalınlığı: | Değişken (örneğin, 1 mm'den 10 cm'ye) |
|---|---|
| Sızdırmazlık: | Yüksek |
| Renk: | Paslanmaz çelik renk |

