Tüm ürünler
-
Nükleer Radyasyon Koruması
-
Nükleer Radyasyon Dedektörü
-
Bakır Folyo Koruyucu
-
RF Korumalı Kapılar
-
RF Korumalı Pencereler
-
Radyasyondan Korunma Kurşun Cam
-
Manyetik Olmayan Alet Kiti
-
RF Korumalı Oda
-
Petek Dalga Kılavuzu Hava Menfezleri
-
İletken Yapışkan Bakır Bant
-
Bakır Hasır
-
X Işını Kurşun Cam
-
EMI Koruyucu Conta
-
Elektrik İletken Kumaş
-
Radyasyondan Korunma Kapısı
-
Radyasyondan Korunma Röntgeni
-
Faraday Kafesi MR
-
Bakır Tel yün
-
MRI LED Aydınlatma
-
Manyetik Olmayan Tekerlekli Sandalye
-
Manyetik Olmayan Sedye
-
anasPirinç petek havalandırma çok güzel görünüyor -
SatheeshMR/RF kapıları kulplarla ışıldıyor, Sağol arkadaşım.
anahtar kelimeler [ 6 71mmpb radiation protection lead glass ] eşleşme 104 Ürünler.
Endüstriyel Radyasyon Koruyucu Cam 8-25mm Kalınlığı
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
|---|---|
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
| Boyut: | Özel |
Koruma Radyasyon Kurşun 12mm X Işını Koruyucu Cam 600 X 900mm
| İsim: | X Işını Koruma Radyasyon Kurşun Cam 600 x 900mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 12 mm, 10 mm, 8 mm, 15 mm, 18 mm... |
| Şekil: | Kare, Daire, Heteromorfik |
Tıbbi Koruyucu Radyasyon Koruyucu Cam X Ray Kurşun Standart 15mm Kalınlık
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X900mm 1cm Kalın Radyasyon Cam Koruyucu Şeffaf
| Kalınlık: | 10 mm |
|---|---|
| kurşun eşdeğeri: | 2,1 mmpb/b |
| Boyut: | 200* 300'den 2400* 1200 mm'ye |
Farklı Kalınlıklarda Koruyucu 1200mm X 2400mm X Işını Koruyucu Cam
| Ürün adı: | Koruyucu Xray Kurşunlu Gözlükler |
|---|---|
| boyut: | Özelleştirilmiş/1200mm X 2400mm |
| Kalınlık: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct Odası %99,994 X Işını Koruma Camı Özel Ebat
| İsim: | Kurşun cam |
|---|---|
| Renk: | şeffaflık |
| Boy: | Özelleştirilmiş |
Şeffaf radyasyon geçirmez cam Yüksek dayanıklılık 1.7mmpb-6.71mmpb
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
|---|---|
| Ürün Adı: | Radyasyondan Korunma Kurşun Cam |
| şekli: | Dikdörtgen, Kare, Yuvarlak vb. |
Rayon koruma camı, kurşun eşdeğerli 1,7 mmpb-6.71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
12 mm kurşun koruyucu cam dikdörtgen Yüksek dayanıklılık
| Işık geçirgenliği: | ≥90% |
|---|---|
| Kurşun Eşdeğeri: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
| Uygulama: | Medikal, Endüstriyel, Vb. |
Bilimsel Deneyler Temel Radyasyon Dayanıklı Cam Yuvarlak Şeffaf
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Thickness: | 8-25mm |
| Size: | Customized |

